Ace Seeds

LOGO

HISTORIE

Ace Seeds je druhou nejstarší semennou bankou ve Španělsku, která nabízí svou exkluzivní genetiku od roku 2005. Od té doby se jejich distribuční síť neustále zvyšuje a jejich odrůdy jsou k dispozici v široké škále Growshopů a internetových obchodů po celém světě.

Ace Seeds je skupina pěstitelů a milovníků konopí, která je oddaná uchování a studiu této nádherné rostliny.

Naše planeta trpí konstantní ztrátou genetické rozmanitosti a konopí není výjimkou. Jejich povinností je zachránit všechny tyto jedinečné formy života a udržet a zachovat biologické rozmanitosti. Čisté odrůdy, které jsou původem všech domestikovaných druhů, jsou ukázkovým příkladem úžasné adaptace konopí na různé ekosystémy naší planety. Čisté druhy mizí z mnoha důvodů, jako je například odstranění přírodních stanovišť, války, ztracené rodové kultury, genetické kontaminace, globalizace a právní předpisy zakazující výzkum a využití této rostliny téměř na celém světě.

SOUČASNOST

Ace Seeds chtějí zlepšit nedostatek genetické rozmanitosti a zastavit endogenní deprese, že konopné kmeny trpí v současné době, tím že nabízí čisté, čerstvé a různé genetiky. Z lékařského hlediska, byly zkoumány výhody a použití kanabinoidů, a mnohé z těchto čistých odrůd mají jedinečný kanabinoidní profil, který by mohl být užitečný při léčbě mnoha různých onemocnění.

Ace Seeds nabízí nové a originální genetiky vybrané z jejich rozsáhlé skupiny C. Sativa kmenů, které nashromáždili z celého světa.

Jsou hrdí na to, že mohou nabídnout tyto odrůdy. Jejich genetiky jsou exkluzivní a skladem omezené, ale určitě se Vám budou líbit tyto výjimečné odrůdy.

MAP

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Guatemala Standard

Tato semena, byly získány z původní vesnice ze srdce guatemalské džungle. Ze Střední Ameriky, z této krajové genetiky vyvinuli jejich Tikal hybrid. Guatemala je čistá, stabilní a energetická Sativa s dobrým potenciálem pro přizpůsobení.

Aroma je sladké, kyselé a květinová vůně s dřevitými tóny.

Typ: 100 % Guatemalská Sativa

guatemala

Bangi Haze

Bangi Haze je jedním z nejrychlejších a nejvíce stabilizovaným Sativa hybridem z jejich kolekce. Jedná se o kompaktní Sativu, která produkuje husté květy. Tato rostlina byla vyvinuta v Galicii, v jedné z nejchladnější a nejdeštivější oblastí ve Španělsku.

Má silný a energetický Sativa efekt, který Vás zvedne a udrží Vás aktivní. Je vynikající volbou pro deštivé a chladné podnebí, nebo pro indoor pěstování. Má velmi lákavou vůni anýzu a květin. Tato odrůda je překvapivě odolná proti chladu, dešti a všem druhům hub, je prakticky imunní vůči plísním.

Genetika: Stabilizovaný hybrid – Congolese x Nepalese
Typ: 100% Sativa
Doba květu: 9 až 10 týdnů

bangi

zasadto baner