Advanced Seeds

logoHISTORIE

Advanced Seeds je španělská seedbanka, která nabízí feminizovaná semena konopí a pravidelně přináší nové druhy konopných semen z vlastního šlechtitelského oddělení, které má pověst, že dodává jen nejlepší genetiku.

SOUČASNOST

Advanced Seeds vyrábí všechna svá semena na základě ekologického zemědělství, používají pouze přírodní insekticidy a hnojiva. Celý postup výroby je prováděn pod přísnou kontrolou v izolované místnosti, kde lze zajistit identitu každé odrůdy. Používají zcela bezpečnou metodu k získání feminizovaných semen bez jakékoliv genetické manipulace, takže víte, že získáte čistou kvalitu. Specializují se na Skunk Kush a jeho hybridy. Také přišlo se silnými americkými a holandskými kmeny, hlavně Diesel, Ice and Jack Herer a jejich klony. V nabídce nechybí také populární samonakvétací semínka.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Black Diesel

Black Diesel je dominantní Sativa a je jedna z nejvíce oceňovaných odrůd při různých Cannabis Cupech. Pěstuje velmi jednoduše v indoor i outdoor prostředí. Při pěstování je důležité dát si pozor, protože tato odrůda není odolná prosti plísním, proto se nedoporučuje ji pěstovat ve vlhkém prostředí.

Genetika: 70% Sativa, 30% Indica
Výnos: 400 – 550 g/m2
Obsah THC: 19%
Výška indoor: 70 – 100 cm
Výška outdoor: 3 – 4 m
Doba květu: 10 týdnů
Doba sklizně outdoor: Konec října

blakdiesel

Auto Jack Herer

Auto Jack Herer je samonakvétací odrůda, jež byla vytvořena z genetiky Jack Herer a dorůstá do výšky 1 metru. Stejně jako jeho předchůdce má i tento autokvět silnou produkci pryskyřice a od začátku kvetení jsou palice pokryty velkými, jasnými trichony. Vzejdou mimořádně husté a dlouhé palice. Bezpochyby jde o jeden z nejvýkonnějších autokvětů, který je k dispozici pěstitelům.

Genetika: Jack Herer
Výnos: 350 – 400 g/m2
Obsah THC: 15%
Výška indoor: 75 – 100 cm
Výška outdoor: 90 – 150 cm
Doba květu: 65 – 70 dní
Doba sklizně outdoor: Duben až Listopad

autojackherrer

zasadto baner