Amaranta Seeds

logoHISTORIE

Amaranta Seeds se řadí mezi holandské semenné banky. Pracovníci upravují genetiku tak, aby vznikali klony velice jemné chuti. Jejich nabídka není, a také v minulosti nebyla, příliš široká, ovšem toto neubírá nic na kvalitě jednotlivých strainů, spíše naopak. Vydávájí nové odrůdy spíše sporadicky, ale za to vždy, když přinesou nějakou novinku, tak stojí za to.

SOUČASNOST

Tato seed banka se zaměřila, jak je dnes již zcela běžné, především na feminizovaná a samonakvétací semena konopí. Mezi nejoblíbenější odrůdy patří: Amnesia Haze, Amarant Dwarf a mnoho dalších.V roce 2011 se zúčastnili se svými odrůdami Highlife Cup awards a zvítězily ve třech kategoriích. Což potvrzuje, že je s nimi potřeba počítat.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Amnesia Haze

Amnesia Haze je velice známý druh konopí, který najdete v mnoha Nizozemských kavárnách. Amnézie znamená ztrátu paměti, a to je účinek, který můžete zažít, když si zakouříte amnézii. Rostlina je světle zelené barvy s oranžovými a hnědými tóny na palicích, kde nalezneme i lehké bílé krystaly THC. Vůně je silná a svěží. Všechny  konopná semena od Amaranta Seeds jsou vhodné pro vnitřní i venkovní pěstování a lékařské použití.

Výnos: 600 g
THC obsah: 20%
Výška: 80-100 cm
Měsíc sklizně: říjen
Genetický původ: Sativa
Doba růstu: 12 týdnů

amnesiahaze

Power Plant

Power Plant pochází z čistého kmene z Jižní Afriky (Power Plant), který byl následně křížený s Ruderalis. Výsledkem je samonakvétací odrůda, u které dominuje Sativa. Tato rostlina je jednoduchá na pěstování a má krátkou dobu kvetení. Power Plant je velmi stabilní, klasický strain s vysokým výnosem. Když byl kmen poprvé představen, každá holandská kavárna ji chtěla mít ve své nabídce, a do dnešního dne ji tam stále najdete. Všechny  konopná semena od Amaranta Seeds jsou vhodné pro vnitřní i venkovní pěstování a lékařské použití.

Genetický původ: 100% Sativa

Výška rostliny: 1 meter
Měsíc sklizně: říjen
THC obsah: 15%

powerplant

zasadto baner