Auto Seeds

logoHISTORIE

Seedbanka Auto Seeds sídlí a má svou základnu ve Španělsku, což jim umožňuje spolupracovat s nejzkušenějšími pěstiteli z Evropy a díky svým kontaktům, také Severní Ameriky. Šlechtitelé vytváří nové odrůdy a dále testují a zdokonalují další a další klony samonakvétacích odrůd. Nikdy se nepřestaneme rozhlížet po nových vzrušujících odrůdách, které bychom nově zařadit do své kolekce.

SOUČASNOST

Přes 3 roky se specialisté z Auto Seeds věnovali výzkumu a vývoji nejlepších feminizovaných samonakvétacích genetik. Ke stvoření stabilizovaných, feminizovaných samonakvétacích semen s širokou škálou vlastností a chutí šlechtitelé spojili klasické odrůdy s legendárními odrůdami, které byly oceněny na mnoha soutěžích. Auto Seeds experimentovaly se spoustou rozličných typů Ruderalisu, aby stvořili samonakvétací semena druhé generace, včetně originálních Siberian a Mexican genetikami, stejně jako se zavedenými hybridy jako je Lowryder. Ze všech vybrali pouze ty nejlepší vzorky a křížence, které použili pro stvoření jejich kolekce. Tyto odrůdy mají zvýšený výnos (v některých případech dokonce srovnatelný s klasickými fotoperiodickými odrůdami), excelentní vůni a chuť, a navíc se ve většině případů podařilo zvýšit jejich sílu.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Hijack

Extrémně kvalitní dominantní sativa. Hijack v sobě spojuje dvě nejznámější odrůdy Jack Herer a AK-47. Jack Herer, který je považován za vrchol Sativa genetiky, byl zkřížen s osminásobným výhercem AK-47. Po vytvoření tohoto hybridu k němu přidali Siberian Ruderalis a vznikla samonakvétací verze s druhým největším výnosem po Auto Punder. Kytka je krásně rozvětvená, se spoustou palic pokrytých pryskyřicí a osvěžující citrónovou příchutí s podtónem koření a santalového dřeva. Hijack automatik je zralý během 70 dní od vzejití, což je výborná příležitost pro milovníky Sativy, kteří nemají čas čekat. Oproti Jacku Hererovi, je tato odrůda poměrně jednoduchá na pěstování.

Typ: Sativa/Indika/Ruderalis
Výška: 50-90 cm
Sklizeň: 70-80 dní od semene
THC: vysoké

hijack

Auto #1

Auto #1 je originální samonakvétací trpasličí varianta. Při pěstování Auto #1 není potřeba speciální prostor nebo světelný cyklus, aby přepnula na květ. Díky automatickému přechodu od semínka na květ dozraje rostlina stejně rychle jako ostatní samonakvétací odrůdy. Při vývoji Auto 1# byla snaha dosáhnout velkého výnosu a lepší chuti a přitom zachovat všechny přednosti autokvětu jako je Lowryder. Auto 1# při květenství nevydává silné aroma a proto se hodí pro diskrétní pěstování. Pokud kytce dopřejete 20 až 22 hodin světla, budete po zásluze odměněni. Je jednoduchá na pěstování, skoro blbu vzdorná a její malá výška ji dělá ideální kytkou pro balkóny, terasy nebo další místa s omezeným prostorem.

Typ: Indika/ Sativa/ Ruderalis
Výška: 25-75 cm
Sklizeň: 60-70 dní
THC: střední

auto1

zasadto baner