AutoFem Seeds

logoHISTORIE

AutoFem Seeds je malá a nová seedbanka specializující se pouze a jen na samonakvétací druhy feminizovaných semínek.Majitelé této seed banky jsou velice skoupí na informace a proto se ani pořádně neví, kdo za touto skupinou stojí. V kuloárech se povídá, že majitely by měli být francouzsky mluvící lidé.

SOUČASNOST

Pokud se vám líbí samokvetoucí semena marihuany bude AutoFem seeds Vaší bankou. Banka se specializuje na automatické semena marihuany, jejíž genetika je rozmanitá a pochází z čistých odrůd (většinou krajových). Většina jejich strainů bylo vyšlechtěno z osiv americké marihuany. Tento seedbanka balí semínka systémem CANNAKAPS“, což je nový systém balení, který významně zlepšuje ochranu semínek.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Auto Bud

Genetici ze semenné banky Autofem vytvořili samonakvétací odrůdu Auto Bud spojením Low Ryder x Big Bud, v této odrůdě převažuje Indica. Rostlina dorůstá do poměrně malé výšky, a proto je vhodná pro pěstování v intimním prostředí, případně na balkóně nebo terase.

 autobud

Auto Soviet

Genetici ze semenné banky Autofem vytvořili samonakvétací odrůdu Auto Soviet spojením Low Ryder x AK47 Ubekstani, i v této odrůdě převažuje Sativa. Rostlina dorůstá do poměrně malé výšky, a proto je vhodná pro pěstování v intimním prostředí, případně na balkóně nebo terase.

autosoviet

zasadto baner