Barney’s Farm

barneyHISTORIE

Barney’s Farm je jednou z nejstarších seedbank v Holandsku a na světě vůbec. Úkolem zkušeného týmu šlechtitelů bylo shromažďování a sběr genetiky z celého světa. Derry, majitel této seedbanky se pustil do sbírání semen marihuany krajové genetiky. V roce 1980 vyrazil na sběr genetiky a zaměřil se především na Asii. Navštívil Afghánistán, Nepál, Pákistán, Indii, Tibet, Thajsko, Barmu, Vietnam a Čínu. Po dobu tří let působil v Himalájích spolu s dalšími talentovanými a podobně smýšlejícími pěstiteli a pustil se do pěstování a křížení těchto kmenů. A tím vznikl základ pro založení této velmi kvalitní seedbanky již v roce 1986.

Barney’s Farm se rychle stala výzkumnou laboratoří pro mnoho druhů vysoce kvalitního konopí.  Tato laboratoř umožňuje vytvořit nejlepší a nejvzácnější odrůdy marihuany. Doslova životní posedlost šlechtěním zaručuje zákazníkům tu nejvyšší kvalitu. Barney´s Farm neustále pokračuje v hledání nových odrůd a stále vytváří nové nádherné variety konopí.

SOUČASNOST

Barney’s Farm je uznávaným leaderem na trhu a to zejména ve výrobě vysoce kvalitních semen, získali řadu mezinárodních ocenění za kvalitu, konzistenci a stabilitu svých produktů.

Díky Barney’s Farm můžete rozšířit svou sbírku o opravdové skvosty. Tato seedbanka neustále vyvíjí a šlechtí nové kmeny narozdíl od pochybných a zároveň nekvalitních seedbank. Nesnaží se chrlit na trh jednu novinku za druhou, ale záleží jí především na kvalitě.

V roce 2012 uvedla tato seedbanka na trh také nové odrůdy a to stále populárnějších samonakvétacích semen, např. Sweet Tooth Auto, Malana Bomb Auto, Blue Mamooth Auto nebo Critical Rapido Auto. Jejich feminizovaná verze Liberty Haze je dalším vítězem High Life  Cupu pro rok 2012.

Barney’s Farm patří taky mezi světové špičky ve výrobě zdravotnických konopných semen. Nabízí celou řadu odrůd, které mohou být použity pro mnoho lékařských účelů.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Liberty Haze

Je vítězem Cannabis Capu 2011!!!

Liberty Haze je kříženec G13 Haze s rychle kvetoucím Chem Dawg 91. Má Indica, ale taky Sativa charakteristiky s jedním perfektním výsledkem a to rychlou dobou zrání (8 až 9 týdnů).

Je to středně vysoká rostlina s velice silným a tlustým obvodem. Pěstuje se výborně jak indoor tak i outdoor. Dlouhé husté palice začnou skutečně nabývat a tloustnout v posledních třech týdnech. Velmi patrné jsou velice husté trichomy s krásnou kontrastní červenou až purpurovou barvou. Liberty Haze má okamžitý a dlouhotrvající efekt s euforickým mozkovým účinkem a osvěžující chutí. Laboratorní testy hodnotili obsah THC až 25 %, takže pozor.

Typ: Indica / Sativa 50% / 50%
Genetika: G13 x Chem Dawg 91
Výnos indoor: 650 gr/m2
Výška indoor : 90 – 100 cm
Doba květu indoor: 60 až 65 dní
Sklizeň outdoor : konec září až půlka října
THC: 25 %
CBD: 1.8 %

librety

Sweet Tooth Auto (samonakvétací)

Sweet Tooth Auto je velká a velmi výnosná rostlina. Samonakvétací hybrid našeho legendárního Sweet Tooth z kmene Ruderalis.

Roste kompaktní a nízká (cca 50 cm) s okamžitým samonakvétáním. Je vysoce produktivní s výnosy až 200 gramů na rostlinu. Je to plná rostlina, která je velmi jednoduchá na pěstování. Zaručuje výnosnou sklizeň vysoké kvality. Je odolná vůči škůdcům a chorobám. Chuť a vůně této pryskyřičné odrůdy jsou zemité, okouzlující a velmi uspokojující.

Sweet Tooth Auto je nutností pro všechny milovníky Indic a pro ty, kteří chtějí obrovský výnos.

Genetika: Ruderalis x Sweet Tooth
Výška indoor: 50 až 60 cm
Doba kvetení od vyklíčení: 60 až 65 dnů
THC: 16 %
CBD: High

sweet

zasadto baner