BC Bud Depot Seeds

logo

HISTORIE

BC Bud Depot Seeds je přední distributor Britské Kolumbie. Tato semenná banka vznikla původně jako provinční asociace v 90 letech. BC Bud Depot Seeds nyní plodí celou škálu těch nejlepších odrůd. Všechny jejich odrůdy jsou výborné pro pěstování a mnohé z nich jsou vítězi na Cannabis Cupu.

SOUČASNOST

BC Bud Depot Seeds nabízí tu nejvyšší kvalitu genetik marihuany. Tato banka spolupracuje s profesionálními pěstiteli po celé provincii a po celém světě a je odhodlaná vytvářet nejlepší semínka marihuany na světě. Vyprodukovali některé z vynikajících genetik konopí, které se staly populární mezi začátečníky i experty v oblasti pěstování marihuany.

Tato seedbanka se pyšní různými oceněními za některé kmeny. Rok 2007 jim přinesl další vítězství pro odrůdy The Purps a Sweet God, v roce 2008 zase pro The Black, v roce 2009 to byly The Purps and BC Mango a v roce 2010 The Purps, God Bud a Texada Timewarp.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

BC Mango

BC Mango je silná a vysoká odrůda s výraznou příchutí manga a dráždivou vůní. Jedná se převážně o Indicu. Tato rostlina se snadno pěstuje a produkuje pěkné mrazivé pupeny. Spojení kanadských a holandských genetik je vynikající volbou pro pěstování jak indoor tak i outdoor.

Získala ocenění na High Times Top 10 v roce 2009.

Genetika: KC Mango x BC Mango
Typ: 80% Indica / 20% Sativa
Doba růstu indoor: 7 až 9 týdnů

mango

BC God Bud

BC Bud Depot je vítězem na Cannabis Cupu za nejlepší Indicu. BC Bůh Bud má jednu z nejvýkonnějších vůní a chutí zjistitelnou na planetě Zemi. Tato rostlina má velmi husté a těžké křišťálově potažené pupeny. BC Bud Depot je také několikanásobný vítěz různých ocenění, je to Indica, která přinesla pohár domů do Kanady.

Genetika: God x Hawaiian x Purple Skunk
Typ: 75% Indica / 25% Sativa
Doba růstu indoor: 8 až 9 týdnů

god

zasadto baner