Big Buddha Seeds

logoHISTORIE

Big Buddha Seeds je legendární semenná banka, sídlící ve Velké Británii a vyrábějící jedny z nejlepších druhů semen na světě. Šlechtitelé z Big Buddha se specializují především na variety klasického Cheesu, který je dle nich úžasný a má charakteristickou chuť.  Poprvé Cheese ochutnal zakladatel této seedbanky v 80 letech 19 stol. a od té době zůstal tomuto strrainu věrný.

SOUČASNOST

Seedbanka sesbírala za roky velice kvalitní genetiku a tím dosáhli velice kvalitních chybridů. Dnes disponuje úžasnou škálou semen, která získala řadu ocenění na Cannabis Cupu, a je originálním tvůrcem dnes již celosvětově prestižní Cheese odrůdy. Big Buddha Seeds vyhrála 1. místo na Spannabis 2014 s odrůdou Buddha Tahoe. Tento úspěch povzbudil Big Buddha k dalšímu experimentování a jistě se máme do budoucna na co těšit. Jejich strainy jsou známy velmi velkými výnosy a jsou oblíbené u komerčních pěstitelů. Kytky mívají velké a pevné palice plné pryskyřice.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Buddha Tahoe

Buddha Tahoe je vítězem High Times Cannabis Cupu 2011. Tato odrůda byla vytvořena z kmene OG Kush Tahoe (Reversed). Jedná se o 100% Indicu. Při šlechtění tohotu strainu spolupracovali šlechtilelé s „Cali Connection“ Crew z Kalifornie. Rostlina vytváří extrémně silné pupeny a má jedinečné citronové aroma.

Genetika: 100% Indica
Doba růstu: v interiéru = 8,5-9 týdnů / venku = konec října

buddhatahoe

Blue Cheese Automatic

Samonakvétací odrůda Blue Cheese Automatic byla vytvořena zkřížením kmenů Big Buddha Blue Cheese x 3rd Generation Automatic (Reversed). Tato rostlina je velmi jednoduchá na pěstování. Vítěz Cannabis Cupu, je typický extrémně rychlým růstem.

Genetika: Samonakvétací Indica / Sativa hybridní
Doba růstu: 75 až 95 den od semene po sklizeň

bluecheeseautomatic

zasadto baner