BioHazard Seeds

logoHISTORIE

BioHazard seeds se specialzuje jak na komerční, tak na soukromé pěstitele a dodává jim kvalitní feminizovaná i samonakvétací semena. Vznik banky se datuje do 90 let dvacátého století kdy začali vybírat kvalitní genetiku. V průběhu let vyvýjeli své klony tak, aby přinášely skvělou chuť, produkci i kvalitu.

SOUČASNOST

BioHazard seeds je moderní seed bankou přinášející výběr nových klonů feminizovaných konopných semen, které jsou na dnešním trhu považována za vysoce kvalitní, samozřejmě drží kok s dobou a nabízejí i odrůdy samonakvétací. Semínka od Biohazard jsou vybrána jedno po druhém ručně, podléhají důkladné prohlídce, a k Vám se dostanou jen ty nejlepší semena. Balení semen se provádí za nízké vlhkosti a nízké teploty, a tím se lépe zajistí jejich životaschopnost. V testech dosahují všechna semena klíčivosti 95%.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Napalm

Napalm je prostě bomba! Po vyklíčení je patrná úžasná ráznost a rychlý růst, dorůstá do výšky 100 – 160 cm a vůně rostliny připomíná citrusové plody. Tato odrůda byla vyvinuta pro nejnáročnější zákazníky.

Genotyp: Sativa / Indica Hybrid
Průměrná výška: 100-160 cm
Vegetační doba: 3 týdny
Doba květu: 60-65 dnů indoor
Odolnost proti plísni: Střední
Výnos: 400 – 450 g/m2
Vůně: citrusové plody
THC: 16% -18%
CBD: 0,2%

napalm

Auto Kratos

Auto Kratosje samonakvétací odrůda, která vznikla z kmene Deimos. Tato odrůda se snadno pěstuje jak outdoor a dorůstá do výšky 70 – 120 cm. Je tpická pikantní vůni. Automat lze sklízet za 80 dní. Nejcharakterističtějším rysem je velmi rychlý, silný a mocný růst. Strain je odolný proti plísním a škůdcům a lze pěstovat v menších nádobách okolo 15 – 20 litrů.

Genetika: Hybridní Big Brother Deimos
Výška: 70 – 120 cm.
Doba růstu: 75-80 dnů
Doba květu: 45 – 55 dní
Výnos Outdoor:  50 – 120 g/rostlinu
Výnos Indoor: až 500 g/m2
Vůně: Pikantní

autokratos

zasadto baner