Bomb Seeds

logo

O BANCE

Bomb Seeds je semenná banka, která vyvinula pečlivým výběrem novou a jedinečnou řadu konopných semen a řadu klasických kmenů a kříženců. Jejich hlavním cílem je maximalizovat ty nejvíce žádoucí vlastnosti, kterými jsou: kvalita, kvantita, síla, rychlost a důraznost. Výsledkem je vysoce kvalitní kolekce této semenné banky.

Bomb Seeds se snaží zahrnout do své nabídky od každého něco a doufá, že si každý vybere, nabízí odrůdy Indicy, Sativy, samonakvétací, ale taky lékařské odrůdy.

Semínka této seedbanky jsou organicky pěstované v Nizozemsku za přísně kontrolovaných podmínek. Všechny odrůdy jsou pravidelně testovány pro dosažení optimální kvality a konzistence. Všechny semena jsou pak ručně vybrány, aby byla zajištěna zralost a životaschopnost.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Berry Bomb

Berry Bomb je speciální kříženec z ručně vybrané Blueberry a silného Bomb # 1. Výsledkem je vynikající odrůda s větším výnosem, větším THC a i lepší chutí. Vliv Bomb # 1 na Berry Bomb je zejména znát v explozivním růstu a zároveň v jednoduchosti růst (v interiéru i venku) než u originálu.

Tento kmen produkuje tlusté dominantní palice. Berry Bomb je vynikající volbou pro SCROG. Při pěstování indoor dosáhne rostlina střední výšky, ale při pěstování outdoor tato rostlina může dorůst obrovské výšky.

Stejně jako většina fialových a modrých kmenů, bude Berry Bomb modrat za správných podmínek (tj. chladnější, nižší teploty v noci). Berry Bomb je odrůda dobře odolná proti plísním. Při sklizni, jsou pupeny pokryté námrazou a mají sladkou parfémovanou chuť.

Berry Bomb přináší klasický Indica stav s určitými účinky po Sativě.

Typ: dominantní Indica
Genetika: Blueberry x Bomb #1
Doba růstu: 6 až 8 týdnů
THC:  15 až 20 %
Výnos:  500 až 600 g/m2

berry

Buzz Bomb

O této odrůdě se dá říct, že dělá čest svému jménu. Jedná se o dominantní Sativu. Buzz Bomb má opojný, povznášející, velmi čistý efekt s uklidňujícím a relaxačním účinkem bez pocitu letargie a účinků na tělo, který můžete najít u mnoha dalších odrůd určených k medicínským účelům.

Buzz Bomb má rychlejší růst než mnoho dalších odrůd, u kterých převažuje Sativa. Má dokonce i větší výnos. Vysoký obsah THC, vysoký výnos a otevřená struktura růstu znamenají, že se tato rostlina hodí pro SOG a SCROG.

Buzz Bomb se může zbarvit až do fialových odstínů s červenými vlásky. Buzz Bomb má bohatou sladkou až kořeněnou chuť, která vás navodí na velmi vyváženou a příjemnou duševní stimulaci.

Typ: dominantní Sativa
Doba růstu: 9 až 10 týdnů
THC: 15 až 20 %
Výnos: 400 až 500 g/m2

buzz

zasadto baner