Bulldog Seeds

logoHISTORIE

17. prosince. 1975 Henk de Vries (pozdější zakladatel seedbanky The Bulldog Seeds) založil první konopný coffeeshop na světě. Později se stala značkou jeho coffeeshopu silueta jeho čtyřnohého přítele buldočka Jorise a tím vznikla značka The Bulldog. Od toho dne Bulldog rozšířila svou působnost, nyní vlastní 5 coffeshopů a barů, 2 hotely, prodává kuřácké potřeby, energetické nápoje a nedávno také začala prodávat semena konopí. Společnost má k dispozici a také nabízí některé z nejlepších vysoce kvalitních semen konopí. Značka Bulldog se respektovaným symbolem ve světě konopí a jistě zůstane i do budoucna inspirací pro všechny.

SOUČASNOST

34 roků po založení vůbec prvního coffeeshopu na světě, Bulldog v Amsterdamu rozhodl, že se spojí s některými z předních světových genetiků a šlechtitelů a založí Bulldog Seeds. Bulldog Seed Company nyní nabízí výběr z 10 nejlepších feminizovaných semen marihuany za velmi rozumné ceny. Bulldog Seeds strávil více než 5 let sběr genetiky a investoval do výzkumu a vývoje, aby se ujistil, že se k zákazníkům dostanou pouze semena nejvyšší kvality.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Bullshark

Pokud se vám líbila síla, čistota a kvalita Great White Shark anebo původního oldschoolového Skunk # 5, pak se vám určitě bude líbit Bullshark. Tím, že jsme spojili to nejlepší z obou světů těchto dvou renomovaných kmenů obsahuje Bullshark esence od obou rodičů, což je nezapomenutelný zážitek! Bullshark produkuje bohaté pryskyřičné palice podél hlavního stonku a vedlejší větve. Tento model určitě stojí za investici!

Kategorie: Indoor / Outdoor
Rodokmen:  Great White Shark x Skunk # 5
Indica / Sativa: Většinou Indica 70/30
Doba růstu: 8 týdnů
Výnos: 600/700 gr. / M
THC: +/- 14,97%
CBD: +/- 0,16%
CBN: +/- 0,25%

bullkush

Fast Ryder II

Fast Ryder II je jeden z našich nejoblíbenějších samokvetoucí kmenů! Disponuje neuvěřitelnou ovocnou vůní manga. Je to kříženec Bulldog Fast Rider I s Afghan kmenem. Rychle kvete a dává vysoký výnos. Na rostlině rostou krásné a velké palice. Doporučeno pro začátečníky i profesionály!

Kategorie: Samokvetoucí feminizované
Rodokmen: Fast Ryder I x Afghan
Indica / Sativa: většinou Indica 80/20
Doba růstu: 7-8 týdnů
Výnos: dobrý

fastryderII

zasadto baner