Dinafem Seeds

logoHISTORIE

Dinafem Seeds je v současné době jednou z největších seedbank ve Španělsku. Na podzim roku 2002 se začal tým Dinafem Seeds zajímat o výzkum a vývoj konopných semen. Na samém začátku pracoval na stabilitě kmenů a jejich feminizované podobě.  Po roce práce byli schopni připravit a zvládnout první experiment výroby feminizovaných semen. Takže koncem prosince roku 2003 byly sklizeny první semena Power Kush, což byl první kmen, který vytvořili. Následující rok byl vyvinut mimo jiné z vlastních kmenů Moby Dick, Critical + a Blue Widow.

Dne 1. ledna 2005 se oficiálně zrodila tato seedbanka, jejíž nabídka je dnes jednou z nejširších na světě. V té době byli první profesionální společností zabývající se feminizovanými semínky ve Španělsku, ukazovali na to, že úroveň kvality feminizovaných semen může být stejně dobrá nebo dokonce lepší než legendární „holandské“ semenné banky.

history

SOUČASNOST

V roce 2010 byla Dinafem Seeds mezinárodně konsolidován jako semenná banka uznávané kvality. Známé kmeny, jako jsou Cheese, Industrial Plant (na základě známého Northern Lights) a nové samonakvétací odrůdy byly začleněny do konce roku 2009. V roce 2010 také Dinafem Seeds představil rekordní počet odrůd: 10 nových kmenů, z nichž 3 byly samonakvétací linie. V tomto roce obdrželi zvláštní uznání, když jeden z jejich prvních kmenů a snad taky nejlépe známý, Moby Dick, byl uveden podle Soft Secrets čtenářů, jako „Girl of the Year 2010“.

Od roku 2009 se velice usilovně pracovalo na samonakvétacích odrůdách. A v roce 2012 se Dinafem Seeds stal naprostým lídrem v nabídce samonakvétacích odrůd, vznikly odrůdy jako například Moby Dick Auto, White Widow Auto, Haze Auto, Cheese Auto a další. Dinafem Seeds se zabývá pouze feminizovanými a samonakvétacími kmeny a zvítězil v mnoha soutěžích po celé Evropě.

Tato seedbanka nezklame žádného pěstitele a má v nabídce dost kmenů s léčivými vlastnostmi. Jejich semena jsou 100% feminizovaná, výkonná, produktivní a stabilní.

Jejich primární motivací je dosáhnout trvale nejvyšší možné kvality.

Jsou každým dnem populárnější i mimo Španělsko a to díky svým úžasným konopným kmenům a semenům, které jsou vždy v té nejvyšší možné kvalitě.

Dinafem Seeds také úzce spolupracuje se seedbankou Mr. Nice.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Moby Dick

Moby Dick je nejslavnější konopný kmen od Dinafem Seeds.

Jedná se o odrůdu, ve které převládá Sativa. Je hodně silná, jedná se o nejvíce psychoaktivní rostlinu s koncentrací THC až 21%. Produkuje tělesné a duševní sprinty, a sestup je dlouhý, mírně fyzický, a pozoruhodný.

Důsledkem je dobrá chuť k jídlu, extrémní sucho v ústech, takže se doporučuje jíst a pít. Ze stejného důvodu, kterým je zvýšená chuť k jídlu, je velmi vhodný k léčbě vedlejších účinků chemoterapie, nebo anorexie.

Pro tuto rostlinu je plně vhodné, aby měla dostatek světla, až 800 wattů na metr čtvereční, a vysoké EC – 1,50 až 2,00. Taky je důležité sledovat pH, nedovolte jeho zvýšení, pokud by dosáhlo 6,5, hrozí rostlině nedostatek železa. Venku potřebuje dobré slunce a dostatek půdy s dostatkem prostoru a hodně vody. Můžete se těšit na výnosy až 1500 gramů v optimálních podmínkách z jedné rostliny.

Doba květu: 60 až 70 dní
Sklizeň outdoor: od 10. do 25. října
THC: velmi vysoké (16% – 20%)
CBD: nízké
Výnos: velmi vysoký
Výška outdoor: 3,5 metru
Složení: Sativa x Indica (Sativa dominantní)

moby

Power Kush

Je to mocná směs Afghani  a Skunk # 1. Jedná se o rychle kvetoucí rostlinu, která produkuje sklizeň oranžově zbarvených palic s vysokým obsahem pryskyřice. Roste velmi dobře a má velké listy. Její vůně je jemně ovocná jako pomeranč a jahoda. Duševní a fyzické účinky jsou velmi pozoruhodné.

Doba květu: 45 až 55 dní
Sklizeň outdoor: do 5. října
THC: vysoké (12% – 16%)
CBD: střední
Výnos: vysoký
Výška outdoor: až 3 metry
Složení: Indica / Sativa, 50% / 50%
Genotyp: (Afghani x Skunk #1) F1x(Afghani x Skunk #1)F1

power

zasadto baner