DNA Genetics

logo1HISTORIE

DNA Genetics je mladá, ale kvalitní holandská seedbanka. Byla založena v Amsterdamu v roce 2004 a je známá vytvářením mnoha druhů léčivých konopných semen. Za dobu své existence získala tato seedbanka více než 50 ocenění z prestižních konopných akcí v různých zemích.

Zakladatelé DNA Genetics, Don a Aron, pocházející ze slunné Kalifornie, která je také konopí zaslíbená od období hippies, přesídlili v roce 2002 do Holandska. Snažili se najít pro pěstování konopí přátelštější místo, proto se usadili jako mnoho jiných před nimi v Amsterdamu.

SOUČASNOST

Pod DNA Genetics spadá i značka Reserva Privada, což jsou semena konopí od spřízněných šlechtitelů, kteří zůstali v Kalifornii. A dá se říct, že tak tvoří jakousi podskupinu kompletní nabídky DNA.

Nejznámějším produktem této seedbanky jsou zejména semínka konopí Holy Grail Kush, který byl oceněn druhým místem v soutěži Spannabis v kategorii Indoor Hydro v roce 2012 a v roce 2011 vyhrál Cannabis Cup v kategorii hybridů. Proto by žádnému sběrateli semen neměly chybět ve sbírce semena konopí od DNA Genetics. Můžeme doporučit například Cannalope Haze, který se stal vítězem Caba Cupu v Buenos Aires v roce 2010.

Začali také s prodejem oblečení značky DNA Genetics a to ve svém obchodě v Amsterdamu, nyní mají obchůdky s oblečením po celém světě.

obleceni

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Holy Grail Kush

Tato rostlina je křížencem Kosher Kush s The OG#18. Tento kříženec produkuje velké palice s krystaly pryskyřice. Aroma této rostliny je velice silné, proto se doporučují karbonové filtry.

Holy Grail je vhodná pro začátečníka i pro zkušeného pěstitele. Zkušení pěstitelé mohou maximalizovat její účinky zvyšováním přísunu živin, čímž budou odměněni šíleně aromatickou kytkou, jejíž síla a výnos nemá konkurenci.

Doba květu indoor: 8 až 9 týdnů
Typ: Kosher Kush x The OG#18

holy

Cannalope Haze

Tato odrůda je především známá díky své velmi sladké a melounové vůni palic. To se také projevuje ve velice příjemné chuti, při nádechu a výdechu. Tato rostlina je dobře výnosná a jednoduchá na pěstování. Tento kříženec byl vytvořen pomocí Haze Brothers a Mexican Sativa. Cannalope Haze je díky své kratší době květu také skvělou odrůdou pro šlechtění.

Doba květu indoor: 63 dní
Typ: Haze Brothers x Mexican Sativa

canalope

zasadto baner