Dready Seeds

logoHISTORIE

Dready Seeds je španělská seedbanka, jejímž zakladatelem je týpek říkající si „Dready Bob“. Bob se zajímá o konopí a jeho genetiku už více než 12 let. Za tuto dobu dokázal vyvinout a stabilizovat několik skvělých odrůd konopí. Zajímá se také o pěstování různých rostlin, pěstování konopí pro léčebné využití, ale vypěstoval také spoustu zeleniny. Dá se říct, že tento člověk zbožňuje pěstování a to jak indoor tak outdoor odrůd.

Bob tajně studoval genetiku rostlin marihuany a umění jak pěstovat léčivé konopí, aby si pro sebe vypěstoval lepší odrůdy. Napadlo ho to poprvé asi před 10 lety, kdy si chtěl ušetřit své oblíbené odrůdy pro případ nepředvídatelných okolností. Kromě uchovávání svých oblíbených odrůd také experimentoval s křížením různých odrůd dohromady, aby vypěstoval svoje vlastní nové odrůdy. Dá se říct, že většina pokusů byla velmi úspěšná.

SOUČASNOST

Trvalo poměrně dlouho, než dokončil tento úkol, jelikož uchovával semena v každé fázi, aby se mohl kdykoli vrátit o krok zpět, pokud by to bylo nutné. Po uchování všeho a přidání několika nových oblíbených odrůd se pustil do stěhování svých konopných semen na bezpečnější místo. Poslední 3 roky byl nesčetněkrát ve Španělsku a USA sbírat stále více odrůd, aby uvedl svou myšlenku do praxe. Několik experimentů se odehrálo v Kalifornii, kdy začal pěstovat úplně novou genetiku se svými oblíbenými odrůdami, které jsou neustále aktuální.

Jeho myšlenkou je poskytnout ty nejlepší odrůdy na nejvyšší úrovni. Dready Seeds nabízí jak regular, tak i feminizované odrůdy. V současné době má však pouze pár feminizovaných odrůd včetně kříženců jako Jack Herer, White Widow a Blueberry.

Dready Seeds má pár dalších odrůd, které si drží pro sebe, ale časem se o ně s námi určitě podělí. Má i pár dalších marihuanových odrůd, které budou k dostání prostřednictvím jiných konopných semenných bank jako speciální Dready collection. Jeho hlavním cílem je pokračovat ve svém úsilí pěstovat stále lepší odrůdy pro Dready Seeds.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Dready Berry

Odrůda Dready Berry je F1 křížencem odrůd Blueberry a White Widow. Intenzivní chuť White Widow a vůně Blueberry vytváří směs ovocných chutí a vůní. Při nízkých venkovních teplotách se tato rostlina vykreslí do podzimních barev od modré k fialové a má dokonce ještě více barev, když teplota klesne ještě níže. Tento jev můžeme pozorovat i při pěstování uvnitř během zimního období.

Venku tato odrůda narůstá až do gigantických 3 metrů. Výška, aroma, vysoká produkce pryskyřice a sedativní síla garantuje bohatou úrodu. Produkuje silné namodralé palice,  zcela poseté pryskyřicí s ovocnou chutí a dobrou silou.

Daří se jí velmi dobře i v teplém a vlhkém prostředí, kde může plně rozvinout svůj aromatický potenciál a okouzlující vzhled. Je také doporučována odborníky k lékařskému využití. Tato rostlina je dobře odolná vůči plísním, ale doporučuje se dávat pozor v průběhu několika posledních týdnů  kvetení, protože velikost a hustota palic se výrazně zvýší.

Typ: Blueberry x White Widow
Doba květu indoor: 50 až 55 dní
Sklizeň outdoor: do 15. října

dready bery

White Jack

Odrůda White Jack se výrazně podobá typu Sativa a má silné povznášející účinky.

Jedná se o křížence White Widow a Jack Herer vytvořeného v Amsterdamu. Tato rostlina produkuje vysoké rostliny s masivními palicemi. Její vůně i chuť je úžasná, pepřová až citrusová. Mívá bohatou úrodu a sladce vonící palice s lepivou pryskyřicí. Při pěstování venku je důležité vybrat místo na přímém slunci a pravidelně ji zalévat. Je také velmi odolná proti plísním. Dokonce se díky svému vysokému THC dobře hodí na lékařské využití. Zaručeně vám vykouzlí na tváři úsměv od ucha k uchu.

Typ: Jack Herer x White Widow
Doba květu indoor: 60 až 70 dní
Sklizeň outdoor: do 25. října

white

zasadto baner