Eva Seeds

logoHISTORIE

Eva Seeds je mladá, ale progresivní španělská seedbanka, která vznikla v roce 2006 v Barceloně. Genetiku, se kterou pracují, posbírali v Pákistánu, Afghánistánu, Laosu, Brazílii, Jižní Africe a Jamajce, čili téměř po celém světě. Tato seedbanka vznikla s cílem nabídnout amatérským pěstitelům feminizovaná semínka, které se vyznačují snadným pěstováním, dobrým výnosem a více než dostupnou cenou. Zkušeným pěstitelům pak nabízí možnost pracovat s unikátními odrůdami vybraných vůní a s odrůdami pozoruhodných účinků.

Zakladatelem je Toni, který se věnuje výběru a vytváření různých genetik už po dobu 20 let. Celý proces pěstování je pod jeho vedením a dohledem.

SOUČASNOST

Dá se říci, že tato seedbanka se vyhýbá spolupráci s ostatními seedbankami, jelikož je velmi spokojená se svou vlastní genetikou. Na druhou stranu se snaží udržet si dobré vztahy s konkurenčními semennými bankami.

Jejich odrůdy vyhrávají nejrůznější Cannabis soutěže. Například semena konopí Veneno, držitele třetího místa ze Spannabisu 2012 v kategorii pryskyřice, nebo Jamaican Dream, vítěze kategorie Outdoor na Slovakia Cannabis Capu 2011.

Odrůdy jsou vybírány na základě chuti, výnosu a kvality. Jedním z nejdůležitějších faktorů je chuť, chutě jsou totiž velmi různorodé a liší se v závislosti na zemi.

Čtyři z nejoblíbenějších kmenů zakladatele můžete zakoupit zde:

High Level: 100% Sativa, vysoký obsah THC, velmi silný účinek, sladká příchuť

Missing: Sativa 50% / Indica 50%, velmi vysoký obsah THC, působivý efekt, sladká broskvová příchuť

Papa’s Candy: Sativa 10% / Indica 90%, vysoký obsah THC, relaxační účinek, sladká příchuť s nádechem anýzu

TNT Kush: 100% Indica, velmi vysoký obsah THC, velmi silný a relaxační účinek, příchuť hořkých mandlí a čokolády

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Veneno

Vítěz 3. ceny na Copa Bella Flor (ARSECA) 2009 (kategorie Indoor)
Vítěz 3. ceny na Copa Alacannabis 2010 (kategorie Pryskyřice)
Vítěz 3. ceny na Spannabisu 2012 (kategorie Pryskyřice)

Tato rostlina je křížencem Papa’s Candy s Monster. Veneno je velká a robustní rostlina typu velká jedle. Produkuje veliké, dlouhé a těžké palice poseté nadměrným množstvím chloupků. Má silný a relaxační účinek, je ideální pro noční nebo léčebné užívání.

Vyniká výrazně sladkou vůní s nádechem jahod a bobulí. Chuť je jahodová, dřevitá a kořeněná.

Velice výnosná rostlina s relaxačními účinky. Pěstuje se snadno ve všech podmínkách a je vhodná především pro začínající pěstitele. Je velmi odolná proti škůdcům, zejména proti oidiu (bílé plísni).

Genetika: Monster x Papa’s Candy
Typ: Sativa 15% / Indica 85%
Obsah THC: velmi vysoký
Výnos: vysoký
Doba výsevu: duben až červen
Doba květu indoor: 55 až 65 dní
Sklizeň outdoor: začátek října

veneno

Jamaican Dream

Cena publika pro nejlepší pryskyřici XII. semináři Bella Flor Arseca
2. místo v kategorii pryskyřice na XII. semináři Bella Flor Arseca
1. místo v kategorii Outdoor na Slovakia Cannabis Cup 2011

Jamaican Dream je rostlina dokonalá pro pěstování ve vnějším i vnitřním prostředí. Tato rostlina má protáhlý pyramidovitý tvar s dlouhou, souvislou, velmi kompaktní a silnou centrální palicí. Její struktura připomíná vánoční strom. Její účinek je sativový a velmi energetický, pro každodenní užívání. Vůně je čerstvá s nádechem limetek a borovice, chuť je jemně sladká.

Snadno se pěstuje a rychle přechází do plného květenství. Produkuje velké množství štědrých a ohromných palic s nadměrně hustým výskytem chloupků.

Dá se říci, že je to pravý jamajský luxus.

Genetika: Jamaica
Typ: Sativa 90% / Indica 10%
Obsah THC: vysoký
Výnos: vysoký
Doba výsevu: duben až červen
Doba kvetení indoor: 42 až 45 dní
Sklizeň outdoor: 3. až 4. týden v září

jamaika

zasadto baner