G13 Labs Seeds

logoHISTORIE

G13 Labs Seeds je britská semenná banka. Její počátky sahají až do konce roku 1980 a to konkrétně na sever Velké Británie. Agent této seedbanky zřídil podzemní kolektiv, který se snažil vytvořit cestu do Amsterdamu a vytvořit spojení s různými zkušenými agenty.

SOUČASNOST

G13 Labs Seeds nabízí širokou škálu různých kmenů, které uspokojí i ty nejnáročnější znalce. Odrůdy této semenné banky jsou oblíbené pro jejich velký výnos, rychlý růst a díky jejich neuvěřitelné chuti a vůni.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Pineapple Express

Pineapple Express je úžasná odrůda, neslýchané kvalita s opravdu velkým výnosem. Doba růstu je velmi rychlá. Jedná se o rostlinu vysoce pryskyřičnou. Vůně je silně ovocná.

Účinek je silný, a to jak psychický tak i fyzický.
Pineapple Express, jsou vysoce kvalitní semena marihuany, které byly dříve velmi vzácné.
Opravdový znalci ocení jemné a sladké vlastnosti. Tyto semena jsou vynikající kvality a všechny byly důkladně testovány.

Typ: Sativa / Indica
Genetika: Trainwreck X Hawaiian
Doba růstu: 9 až 10 týdnů
Výnos: vysoký
Obsah THC: vysoký

pine

Gigabud

Gigabud je monstrózní odrůda s pupeny hustě pokrytými pryskyřicí. Jedná se o dominantní Indicu. Doba růstu je velmi rychlá, kompaktní a snadno se pěstuje. Je to ideální odrůda do interiéru. Gigabud je kompaktní, ale může dosáhnout 1,5 metru, pokud je ponechána bez dozoru.

Gigantické pupeny této rostliny mají sytě zelenou barvu a jsou velmi těžké a husté, mají také bohatou aromatickou sladkou chuť.

Typ: Indica / Sativa (dominantní Indica)
Doba růstu: 8 až 9 týdnů
Obsah THC: vysoký

giga

zasadto baner