Homegrown Fantaseeds

logoHISTORIE

Homegrown Fantaseeds je holandská seedbanka, která vyhrála v roce 1998 první cenu v kategorii „Nejlepší semenná banka“ na prestižním High Times Cannabis Cupu a v následujících letech získali dalších 6 ocenění.

Za jejich úspěchem stojí především spolupráce s legendárním grow shopem Positronics (který vlastní a provozuje Wernard Bruining) a většina jejich počátečních zásob kvalitní genetiky pocházela právě od něj.

Jaap, majitel a hnací síla Homegrown Fantaseeds neváhal, když nabídl v roce 1990, že převezme genetickou knihovnu Positronics. Byla to pro něj možnost pracovat nejen s odrůdami, které měly velký vliv na konopný svět, ale také možnost začít pracovat na nových projektech s touto vynikající genetikou.

Zhruba o 10 let později nám nabízí původní klasické odrůdy z 80. let jako třeba Mango, Top44 a Super Crystal. Také ale vytvořili řadu oceněných kříženců na základě tohoto genofondu v kombinaci s populární genetikou získanou za posledních 10 let.

SOUČASNOST

V roce 2004 byla představena nová odrůda Cheese, která dvakrát zvítězila na High Times Cannabis Cupu a mezi semeny typu Cheese je v současné době jedničkou. Odrůda Blue Haze (Blueberry x Haze) získala snadné vítězství v High Times Cannabis Cup v roce 2001, 1. místo v sekci Nejlepší Sativa odrůda a nechala tak daleko za sebou odrůdu NYC-Diesel od Somy na 3. místě.

Homegrown Fantaseeds budou dále pokračovat v experimentování s jejich stále se rozšiřujícím genofondem a samozřejmě nám budou nabízet i nadále nejlepší semínka, ze kterých vypěstujeme přesně to, po čem toužíme, chutné a mohutné palice.

Homegrown Fantaseeds je sesterskou společností velmi úspěšného Amsterodamského Coffeeshopu, Homegrown Fantasy a věnuje se také obchodu s konopným oblečením.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Homegrown  Cheese

Homegrown Cheese se stala okamžitě oblíbenou od jejího prvního představení v roce 2004.

Dvakráte zvítězila na High Times Cannabis Cupu a v současnosti je nejlepší mezi Cheese semeny. Jelikož se jedná o Skunk, lze rostlinu snadno pěstovat a vyroste v jakémkoli prostředí. Homegrown Cheese je velmi vysoké kvality a její palice jsou jedny z nejsilněji vonících vůbec.

Chuť této rostliny je velmi sladká, žádné „koření“, které byste očekávali od Haze. Buzz je výjimečně silný, vhodný pro ty z vás, kteří hledají výjimečnou chuť a odrůdu.

Typ: UK Cheese (female) x BigBuddhaCheese (male)
Doba květu: 10 týdnů
Sklizeň outdoor: říjen
Výnos: vysoký

chesse

Blue Haze

Blue Haze je vítězem kategorie „Nejlepší Sativa“ na High Times Cannabis Cupu 2001.

Je unikátním křížencem mezi původním Homegrown Haze a originální Blueberry. Chuť je elegantní a sladká a má speciální efekt. S ohledem na vlastnosti se jedná o tělo Indicy  s délkou Sativy. Díky tomu je pěstební proces více podobný Indice, a proto podstatně jednodušší, než u běžné Sativy. Semínka této legendární seedbanky můžete zakoupit zde:

Genetika: Blueberry x Original Haze
Typ: Sativa
Doba květu indoor: 8 až 9 týdnů
Sklizeň outdoor: říjen
Výnos: vysoký

blue_haze

zasadto baner