John Sinclair Seeds

logo

HISTORIE

John Sinclair Seeds je novinka na trhu semen konopí. Tuto seedbanku založil legendární John Sinclair, který je už více než 50 let konopným aktivistou a bojovníkem za legalizaci konopí. Ve spolupráci s holandskou semennou bankou Ceres Seeds, vyvinul John Sinclair čtyři stabilní F1 odrůdy (Amsterdam – Skunk, Trans Love – Sativa, Viper – Indica, White Panther – Indica x Sativa).

John Sinclair učinil legendární přínos legalizace konopí. Stal se hrdinou, když byl v roce 1969 zatčen a odsouzen na 10 let za držení marihuany. Tato událost způsobila rozsáhlé reakce, bylo vydáno několik protestů v důsledku zatčení.

Ani dva roky po zatčení, však nebyl vidět žádný účinek z těchto protestů. Johnovo zatčení a uvěznění vyvolalo „Free John Now Rally“ v Ann Arbour v Michiganu v prosinci 1971. Jednalo se o obrovskou akci s významným zastoupením vlivných levicových osobností. Na této akci se sešli významné osobnosti, včetně rockových hudebníků, jako John Lennon, Yoko Ono, Stevie Wonder, David Peel, Phil Ochs a Bob Seger, jazzových umělců, jako Archie Shepp a Roswell Rudd a mluvčích mezi nimiž byl Allen Ginsberg, Abbie Hoffman, Rennie Davis, David Dellinger, Jerry Rubin a Bobby Seale a mnoho dalších.

SOUČASNOST

John Lennon dokonce složil píseň „Free John Sinclair“, která se nachází na albu Sometime In New York City (1972). Díky tomuto enormnímu příspěvku na koncertě a masivnímu protestu proti uvěznění Sinclaira, který byl úspěšný, byl John propuštěn za pouhé tři dny od této akce.

Zatčení a následné osvobození Johna Sinclaira se stalo kultovním případem hnutí counterculture a hnutí za legalizaci konopí.

obr

Za poslední desetiletí se nejvíce věnoval studii důsledků dekriminalizace.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Viper

Mocný Viper má intenzivní fyzický efekt, který vás uvolňuje, aniž byste pocítili „knock-out efekt“, který například umožňuje Skunk. Dává pocit chůze skrz vlnobití nebo na měsíci, a přitom vám umožní projít dnem obvyklým způsobem.

Odrůdy Indic jsou volbou plodiny v oblastech po celém světě, kde se vyrábí hašiš. Není tedy náhodou, že chuť John Sinclair Indica vás vrátí zpátky, v duchu, do hor, kde tato odrůda vznikla.

Jedná se o krátkou, kompaktní a rychle kvetoucí rostlinu, produkující palice obalené pryskyřicí. Ty mají lehkou ale výrazně bylinnou skoro až pižmovou vůni. Viper má pár listů, které jsou poměrně velké, což umožňuje rychlé a snadné stříhání.

Typ: Indica
Doba květu indoor: 55 až 60 dní

viper

Trans Love

John Sinclair Sativa, známá také jako Trans Love je ukázkovým vzorem slavné tropické Cannabis Sativy, která láká milovníky po celém světě pro své intelektuální účinky a pořádnou dávku energie.

Několik desítek let strávil John Sinclair psaním poezie a prózy, poznal tedy odrůdy, které zvyšovali tvořivost a Trans Love je poctou těm kuřákům, kteří ocení povznášející a energetické účinky nádherné rostliny Sativa.

Jako každá odrůda, kde převládá Sativa, má ostrou, kořeněnou, ovocnou vůni. Tato odrůda je velmi silná s typickým účinkem Sativy: povznášející, rázný, soustředěný a tvořivý. Je také trochu vizuální. S touto odrůdou nezůstanete sedět na gauči, ale budete nápadití a motivovaní.

Typ: Sativa
Doba květu indoor: 70 až 75 dní

trans

zasadto baner