Mandala Seeds

logoHISTORIE

Mandala Seeds je semenná banka založená roku 2004. Zakladatelé byli Mike & Jasmin. Jejich historie je směsí dobrodružství, cestování a zájmu o studium, pěstování a uchovávání konopí a jiných šamanských léčivých rostlin.

Jsou průkopníkem několika unikátních odrůd a výrobních metod, jejichž výhody jsou oceňovány pěstiteli po celém světě. Tato semenná banka společně pod dohledem Jasmin, biologa s pracovní zkušeností v oblasti zahradnictví a zemědělství sdílí jejich bohaté profesní zkušenosti prostřednictvím vytváření a distribuce genetiky, ale také pravidelným přispíváním článků o pěstování a konopí v mezinárodních publikacích a na jejich webových stránkách.

SOUČASNOST

Všechna semena jsou z 100% ekologické produkce a prochází náročným výběrovým řízením. Garantují čerstvost jejich semen a každé semínko je testováno na klíčení.

Cílem této semenné banky je poskytnutí konzistentní vysoké úrovně kvality genetiky a semen za minimální ceny. Specializuje se na unikátní výrobní metody a zaměřují se spíše na kvalitu než kvantitu.

Část všech zisků každoročně darují projektům, které chrání lesy a oceány. Mandala Seeds podporuje Světový fond na ochranu přírody, Greenpeace a nevládní organizace v Nepálu.

obrLEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Krystalica

Odrůda roku 2011 v High Times.

Tato rostlina má dobré výnosy a snadno se pěstuje. Rostliny rostou dobře metodou „SOG“ a mohou být zasazeny v blízkých řadách.  Můžete očekávat, že rostliny dosáhnou výšky mezi 70 – 110 cm.
Silná Sativa pomáhá relaxovat a udrží Vás vzhůru, dodá Vám dobré nápady a kreativitu. Může Vám usnadnit spánek v noci. Aroma je ovocně sladké (ananasově-jahodové), bylinné, zemité až pižmové. Lékařské užití je velmi rozsáhlé.

Genetika: Kerala, South India; Nepal
Typ: 75% Sativa
Doba květu: 65 až 72 dní
Obsah THC: 18 až 20%

crystalica

Rishi Kush

Tato rostlina je velmi příjemná a má vyváženou výšku. Účinek je relaxační, uklidňující a meditativní. Tato odrůda není náchylná k negativním vedlejším účinkům, jako je paranoia a bolesti hlavy. Aroma je ovocné, připomínající mátu a citrón. Lékařské použití má široké spektrum. Napomáhá při odbourání stresu, proti úzkosti, únavě nebo bolesti těla, napomáhá ke spánku a povzbuzuje chuť k jídlu.

Genetika: North India; Hindu Kush
Typ: Indica / Sativa
Doba květu indoor: 65 až 68 dní
Obsah THC: 13 až 14%
Obsah CBD: 0,15%

rihi

zasadto baner