Ministry of Cannabis

logoHISTORIE

Ministry of Cannabis jsou jednou z největších a nejznámějších seedbank na světě. Jedná se o holandskou semennou banku sídlící na předměstí Amsterdamu. Byla založena v roce 2007 a zakladatelé této seedbanky mají dlouholetý a především hluboký vztah k pěstování konopí a produkci sběratelských konopných semen.

Jeden ze zakladatelů má thajskou ženu, takže k získávání genetiky měl a má opravdu blízko a to přímo od domorodé populace v Asii.

Nabídka této seedbanky není zbytečně široká, ale o to více kvalitní. Novinky, které se dostávají na trh, jsou velice pečlivě šlechtěné a stabilizované. Opět se upřednostňuje kvalita před kvantitou a komercí. Pěstitelé této semenné banky spolupracovali s nejslavnějšími distributory semen v tomto odvětví a mají výrobny a testovací místnosti ve 3 různých zemích.

Jejich cílem je nabízet nám špičkové úrovně, které si zasloužíme. Ministry of Cannabis nabízejí semena konopí ve dvou liniích. V první linii se snaží udržet dostupnost klasických konopných kmenů (např. White Widow) ve feminizované podobě. Ve druhé linii se křížením snaží vytvořit nové kmeny, například Carnival a Zensation.

SOUČASNOST

Od roku 2008 zavedli řadu samonakvétacích semen, v regulérní a feminizované formě. Od ledna 2009 prodávají pouze feminizovaná semínka. Kromě rozšiřování nabídky semen, nabízí také zákaznický servis s velkým důrazem na každého zákazníka, ať už je soukromník či firma, malý nebo velký.

Katalog Ministry of Cannabis pro rok 2012 byl tvořen 14 odrůdami, z nichž 11 je feminizovaných a 3 samonakvétací feminizované. Výběr se skládal z dominantní Indicy, dominantní Sativy, hybridů 50/50 a čisté Indicy. Tento katalog dokáže uspokojit potřeby každého ambiciózního pěstitele.

Pro každého, kdo má rád hřejivý pocit naprostého uvolnění těla i duše, jsou dokonalou volbou čisté nebo dominantní Indicy. Jedná se o odrůdy, které jsou také nejodolnější, a proto jsou perfektní volbou pro začátečníky. Mezi nejprodávanější odrůdu Ministry of Cannabis bezpochyby patří Big Bud XXL. Northern Lights MoC je čistá Indica: nízká, kompaktní a s vysokou produkcí pryskyřice.

Pro ty, kteří preferují raději něco, co povznese mysl, ale neuvolní tělo přespříliš, je to pravé řešení Sativa. Mandalay – zvláštní asijská Sativa – byla nováčkem kolekce roku 2012. Nabízí se také Ipot, s úžasnými bílými krystaly a Shanti, která dává mír, radost a vyrovnanost. Nakonec je důležité zmínit i Carnival, nejsilnější Sativu kolekce a také jednu z nejsilnějších odrůd vůbec.

Pro pěstitele, kteří nemají čas nebo možnosti, mohou být tím pravým řešením samonakvétací odrůdy. Ministry of Cannabis nabízí hned 3 z nich: Angelmatic, Devilmatic a novou a vzrušující Royalmatic. Možnosti jsou opravdu široké, takže si každý vybere. Tyto odrůdy je možné sklízet už po 2 měsících, a to jak při indoor tak outdoor pěstování.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Big Bud XXL

Tato odrůda Big Bud XXL je téměř čistá Indica. Je pouze ve feminizované verzi. Jedná se o jeden z nejlepších produktů z kolekce od holandské seedbanky Ministry of Cannabis, Tento model osahuje nekompromisní kvality a vysoký výnos.

U této rostliny převažuje šťastný efekt. Vzhledem k tomu, že se jedná převážně o Indicu, očekávejte nižší rostliny.

Typ: 80% Indica / 20% Sativa
Doba květu: 7 až 8 týdnů
Výnos outdoor: víc než 1000g/m2
Výnos indoor: 500 – 650g/m
Obsah THC: min 15%

big bud

Carnival

Slovo karneval vám připomene radostnou atmosféru všude kolem Benátek a ty tisíce lidí oblečených jako před staletími, nebo v Rio de Janeiru v Brazílii, kde se lidé chovají jako šílení jen pár dní v roce. Tato odrůda byla navržena tak, abyste se cítili jako na karnevalu. Feminizovaná semena konopí Carnival jsou křížencem matky Haze a otce Sativy, celý tento proces křížení probíhal ve Španělsku.

POZOR, Carnival má extrémně vysoký obsah THC, laboratorní test ukázal až 23,2% THC!

Typ: 80% Sativa / 20% Indica
Doba květu: 9 týdnů
Výnos outdoor. víc než 300g/m2
Výnos indoor. 400 – 450g/m2
Obsah THC: min 23%

carnival

zasadto baner