Mr. Nice Seeds

LOGO

HISTORIE

Mr. Nice Seeds je semenná banka, kterou založil Shantibaba, ten spolupracuje se stejně zkušeným pěstitelem Howardem Marksem.

Howard Marks a Shantibaba se setkali během roku 1990, v době kdy Shantibaba pracoval v Holandsku. O několik let dříve Shantibaba založil Greenhouse Seed Company a shodou okolností byl Howard Marks ve stejné době propuštěn z dlouhého uvěznění v USA. Během několika dalších let se stali velmi dobrými přáteli. S úspěchem pěstitelské práce Shantibaby a pomocí Nevilla Schoenmakera (zakladatel Greenhouse Seed Company), Howard a Shantibaba diskutovali o možnostech jejich spolupráce.

SOUČASNOST

Rozhodli se založit semennou banku na pomoc pěstitelům po celém světě. Neville a Shantibaba už spolu pracovali na různých projektech, jako například pěstování a poskytování některých kmenů do kaváren. Shodou okolností se vztah mezi Shantibabou a Nevillem zhoršil a výsledkem bylo, že Shantibaba prodal svůj podíl v Greenhouse Seed Company a založil Mr. Nice Seeds, která vždy byla a zůstane holandskou společností.

Mezi jejich legendární odrůdy patří: Northern Lights No. 5, NL5 x Haze, Super Silver Haze, White Widow, White Rhino a White Shark. Mr. Nice Seeds obhajuje lékařské hodnoty konopí. Tato semenná banka byla založena za účelem šíření těchto nejoblíbenějších odrůd konopí.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Super Silver Haze

Super Silver Haze je šampion šampionů od doby vítězství v letech 1997, 1998 a1999 na  High Times Cannabis Cupu.

Jedná se převážně o Sativu. Je křížencem známých odrůd: Skunk, NL a Haze. Tato rostlina má pikantní aroma a velmi silný a dlouhotrvající účinek.

Typ: 70% Sativa / 30% Indica
Genetika: 25% Skunk, 25% Northern lights a 50% Haze
Výnos indoor: 450 až 550 g/m2
Doba růstu: 8 až 10 týdnů

SUPER

Mango Haze

Mango Haze je paralelní linií na Super Silver Haze, to znamená, že má stejnou matku a otce. Je tedy křížencem odrůd: Skunk, NL a Haze.

Jedná se převážně o Sativu. Odolnost proti plísním je pozitivní vlastností této rostliny a to jak pro vnitřní tak i venkovní pěstování. Rostliny jsou náročné na světlo a živiny (minimum 600W výbojka). Vhodné pro pokročilejší a zkušené pěstitele. Má příjemné účinky na psychiku.

Typ: 70% Sativa / 30% Indica
Genetika: 25% NL5, 25% Skunk a 50% Haze
Výnos: 450 až 550 g/m2
Doba růstu: 8 až 11 týdnů

MANGO

zasadto baner