Natural Seeds

logoHISTORIE A SOUČASNOST

Natural Seeds je první česká semenná banka, která vznikla v roce 2010. První semena konopí od této seedbanky se dostala na sběratelský trh v roce 2013 a okamžitě si získala srdce českých sběratelů především nízkou cenou a zároveň vysokou kvalitou.

Všechna semínka konopí jsou balena ručně, pečlivě tříděna a dodávána v plastové zkumavce, která je chrání před mechanickým poškozením. Odrůdy konopí od Natural Seeds jsou vhodné pro léčení všech možných nemocí a zdravotních potíží. Bohužel v ČR se konopí nesmí pěstovat ani pro lékařské účely. To ovšem nebrání českých sběratelům v tom, aby si semena konopí Natural Seeds zamilovali.

Zaměřují se především na léčebné odrůdy vhodné pro medicínské účely, důležitá je pro ně vysoká kvalita, ale zároveň nízká cena.

Novinky zaměří především na léčení dalších nepříjemných nemocí.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Somango

Jedná se o křížence Jacka Herera a Big Skunk Korean. Tato rostlina má více vedlejších větví a hlavní, centrální stonek plný květů. Tuto rostlinu můžete pěstovat pomocí metody Sea of Green.

Je-li rostlina zralá, listy se zbarvují do purpurového odstínu a pupeny jsou plně pokryty krystaly a trichomy.

Jedná se o velmi voňavou a chutnou rostlinu připomínající mango. Je velmi povznášející a psychicky uklidňující, má velmi povzbuzující účinky. Díky kmenu Jack Herer má léčivé vlastnosti a hodí se zejména pro léčbu nebo zmírnění příznaků úzkosti, bolestí, depresí a apatie.

Genetika: Jack Herer x Big Skunk Korean
Typ: 25% Sativa / 75% Indica
Doba květu: 63 až 70 dní (9-10 týdnů) druhá polovina října při venkovním pěstování
indoor i outdoor
Výnos indoor: 350 až 450 g/m2
Výnos outdoor: +500 g / rostlina
THC: vysoké
CBD: střední
Léčivé vlastnosti: bolest, úzkost, deprese
Chuť / Vůně: Mango, velmi svěží

somango

Chocolope

Krása, nádhera, paráda atd. Kdybychom vypisovali další ocenění a výhry, které získala tato odrůda na všech možných soutěžích, asi by vás to vůbec nebavilo číst.

Jedná se o křížence Chocolate Thai a Canalope Haze. Dominantní je Sativa, ale s velmi krátkou dobou květu. Tato rostlina voní po mátě s trochou sladkosti. Chuť je zemitá s příchutí a nádechem kakaa. Má euforické, energické a kreativní a také léčebné účinky. Je vhodná pro léčbu bolestí, stavu úzkosti a apatie.

Genetika: OG Chocolate Thai x Cannalope Haze
Typ: 95% Sativa / 5% Indica
Doba květu: 56 až 63 dní (8-9 týdnů), do poloviny října při venkovním pěstování
indoor i outdoor
Výnos indoor: 500-600 g/m2
Výnos outdoor: +600 g / rostlina
THC: vysoké
CBD: střední
Léčivé vlastnosti: bolest, úzkost, deprese, apatie
Chuť / Vůně: Zemitá kakaová, voní sladce po mátě

chocolope

zasadto baner