Nirvana Seeds

LOGO

HISTORIE

Nirvana Seeds je holandská semenná banka, jejíž historie sahá do konce osmdesátých let. Zakladatel této seedbanky pracoval nejdříve v Positronics, což je velice známý amsterdamský grow shop. Tam získal dostatek znalostí a inspirace, aby se mohl pustit do založení vlastního podnikání s konopnými semínky.

Strávil hodně času hledáním těch nejlepších odrůd, ale ještě více úsilí vynaložil na experimentování, pěstování, křížení a získání nových odrůd, ze kterých se pak vybírají prvotřídní kříženci do jejich nabídky. Rozšíření a použití jeho znalostí po mnoha známých amsterdamských grow shopech vedlo k tomu, aby ukázal světu své dovednosti a produkty, které vytvořil.

SOUČASNOST

A tak roku 1995 byla oficiálně založena Nirvana Seeds. Jejíž nabídka je jedinečná a unikátní plná pečlivě vyrobených konopných produktů. Díky této nabídce se rozšiřuje použití této zázračné rostliny více než kdy předtím.

Nirvana Seeds se snaží neustále zlepšovat a rozšiřovat nabídku prvotřídních semen, vytvořila řadu jedinečných konopných produktů. Kromě vlastnoručně vyrobeného konopného vína a piva, můžete najít v jejich nabídce produkty jako konopný ocet, konopnou zmrzlinu a „Eva’s Paradijs“ konopný likér.

Hlavní pobočka Nirvana Seeds naleznete přímo v srdci Amsterdamu, která přináší do celého okolí radost a uvolnění.

Tato semenná banka prodává ty nejlepší semínka a hnojení. Skládá se z malého, ale výkonného týmu výrobců, programátorů a baličů. Zakládají si na výborném zákaznickém servisu, což je jeden z mnoha důvodu, proč lidi milují nakupování v jejich obchodě.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Blackberry

Blackberry je křížencem odrůd Black Domino a Raspberry Cough. Těsná struktura listů odrůdy Domino byla u tohoto křížence velmi dobře zachována. U této odrůdy se můžeme setkat s hutným a silným kouřem s jemnými tóny chutí asijských Sativ.

Výnosy jsou u této rostliny velmi dobré.

Typ: Sativa / Indica
Genetika: Black Domina x Raspberry Cough
Doba růstu: 9 až 11 týdnů
Průměrný výnos: 400 až 500 g/m2 (v SOG)
Obsah THC: 18 až 24 %
Lékařské použití: Ano

BLACK

New York Power Diesel

New York Power Diesel je senzační a radikálně nový mix. Jedná se o F1 křížence populární Mexické Sativy a speciálně stabilizované odrůdy Aurora Indica.

Můžeme očekávat těžké, zákeřné narkotické účinky, které jsou doprovázeny jiskřivostí a zrychleným efektem Aurora Indicy. Tato rostlina má citrónovou chuť a naftovou vůni. Rostlina dosahuje vysokého růstu a má také překvapivě hustou strukturu palic. Výnos není ohromující, ale stále stojí za to.

Typ: Sativa 70 % / Indica 30%
Genetika: Aurora Indica x Eldorado
Doba růstu: 9 až 11 týdnů
Průměrný výnos: 400 až 500 g/m2 (v SOG)
Lékařské použití: Ano

NY

zasadto baner