Original Sensible Seeds

logoHISTORIE

Sensible Seeds and Sensible Light Systems byly založeny v jižním Walesu v roce 1992 v době, kdy hybridní semena a hydroponické systémy byly k dispozici pouze v Amsterdamu. Zakladatelé této banky byli velůice nadšeni tím, co v Holandsku  viděli a tehdy se rozhodli, že začnou poskytovat hydroponí systémy, pěstební techniku a senímka konopí také ve Velké Británii. Jednoduše si řekli, že nemohou nechat trh pouze nizozemcům a chtěli si také „urvat“ něco pro Anglii.

SOUČASNOST

Během krátké doby, po návštěvě Amsterodamu, se dali zakladatelé do práce a již velice brzy přišli z průkopnickými hybridními semeny Skunku prví generace, ten byl přispůsobený pro pěstování v nově vznikajících hydroponických systémech. Po zpřísnění ostrovního práva byla banka nucena přesídlit do Španělska, kde znovu otevřela své brány ovšem tentokrát pod novým názvem Original Sensible Seeds, jelikož původní náze byl ve Španělsku již registrován. Nyní jde o jednu z nejstarších semenných bank ve Španělsku a jednu z nejznámějších bank na svšětě.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Black Destroyer

Black Destroyer je jeden z původních klonů banky Sensible. Klon je ničitel stresu, napětí, svalového napětí, prostě ideální pro lékařské využití. Rostlina velice silní a snadná na pěstování, i když ji budete pěstovat poprvé zjistíte, že je pěstování opravdu hračkou. Za pouhých 7-8 týdnů můžete mít až 800 g konopí připraveno ke sklizni. Rostlina je specifická lahodnou ovocnou chutí. Touto odrůdou získáte něco zcela výjimečného.

Genetický původ: Black Domina x AK 47
Doba květu / Doba sklizně: Krátká 50-55 dnů / vnitřní a venkovní sklizeň na konci září
Výnos: 450-600 g/m2 indoor / 2 až do 800 g/ rostlina outdoor
Výška: střední
THC: 22%

blackdestroyer

Auto Black JH

Auto Black JH od Original Sensible Seeds kombinuje senzační sativa dominantní Jack Herer s indica dominantní Black Domina. Rostlina Vám bude vonět sladce až  ovocně a bude hotová za pouhých 55 až 65 dní, čili jde o  jeden z nejrychlejších samonakvétacích klonů na trhu. Auto Black JH je ideální pro léčivé účely.

Genetický původ: Jack Herer / Black Domina x Autoflower
Doba sklizně: 55 až 65 den od semene
Výnos: střední 450 g/m2 indoor / 290 g na rostlinu venku
THC: 15% – 18%

autoblackjh

zasadto baner