Philosopher Seeds

logoHISTORIE

Seedbanka Philosopher Seeds byla založena v roce 2008 s cílem nabídnout výběr těch nejlepších semínek marihuany. Semínka byla vybírána velice pečlivě, dále byla křížena a stabilizována a to vše již od poloviny 90. let. Philosopher Seeds je skupina pěstitelů, kteří se rozhodli dát dohromady, aby mohli nabídnout tu nejlepší geneticku dle jejich zkušeností. Představa banky je taková, že chtějí pravidelně nabízet nové odrůdy konopí a obnovovat katalog semen tím, že zlepší nebo odstraní méně populární odrůdy a nahardí je novými kolekcemi.

SOUČASNOST

Odrůdy z aktuálního katalogu seedbanky jsou výsledkem práce různých kolegů, kteří spolu souzní na jedné vlně. V listopadu 2013 banka představila novou kolekci, Gololine, kterou vytvořili spolu s Reggae Seeds. Později doplnili další dvě linie semínek a nezapomněli také na samonakvétací semínka marihuany. Kromě klasických feminizovaných linií banka také vytváří experimentální linii s názvem TestLine, semínka z této linioe nejsou klasicky prodávána zákazníkům, ale jsou jim darována za zpětný feedback, který pomáhá genetikům upracovat a dále vyplešovat jednotlivé klony.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Black Bomb

Black Bomb je opravdu bomba v každém slova smyslu. Rostlina je výbušná, velmi robustní a kompaktní. Ke zklizni je kmen připraven dva měsíce po změně fotoperiody. Je vhodné výrazně zvýšit přísun živin mezi třetím až šestým týdnem květu, zaručí se tak navýšení cekového výnosu. V průběhu vývoje květu pozorujeme vznik hustých vrstev pryskyřice. Rostlina je jednoduchá na pěstování, odolná proti plísním a škůdcům a vhodná i pro začínající pěstitele.

Genetika: Black Domina X Tropimango
Sativa-Indica: 20% Sativa – 80% Indica
Doba květu indoor: 55 – 60 dnů
Sklizeň outdoor: začátek října
Indoor produkce: 400-500 g/m2
VOutdoor produkce: 400-600 g/rostlina

blackbomb

Cheesy Auto

Cheesy Auto byl vytvořen tak, aby splňoval všechny parametry klasických semínek marihuany ovšem je v samonakvétací verzi. Po několika generacích klonů vznikl vysoce kvalitní autohybrid. Cheesy Auto je jednoduchý na pěstování, robustní, kompaktní s dobrým bočním větvením. Listy mají výraznou tmavě zelenou barvu, na palicích bují vrstvy pryskyřice. Doba od sazenice do sklizně může trvat 65 až 85 dnů. Při pěstování outdoor Chessy Auto zpravidla nepřesahuje 1 m na výšku, což pomáhá maskování těchto rostlin.

Genetika: U. K Exodus Cheese x Lowryder (Ruderalis hybrid)

Indoor sklizeň: 65 až 85 den od naklíčení
Sklizeň outdoor: 65 až 85 den od naklíčení
Indoor výnos: 400-450 g/m2
Outdoor výnos: 100 – 125 g/rostlina

chessyauto

zasadto baner