Positronics Seeds

Positronics

HISTORIE

Příběh Positronics Seeds začíná v roce 1985, kdy byl otevřen první evropský grow shop Wernandem Bruiningem. Název tohoto grow shopu byl Positronics. Po letech získávání zkušeností s křížením a vývojem nových kmenů konopí se Positronics Seeds ocitli mezi nejvíce zkušenými pěstiteli na světě.

V roce 1996 byl Positronics uzavřen a semenná banka byla rozdělena mezi pracovníky. Všechny původní kmeny byly přestěhovány do Španělska s Wernandem, kam přinesl své zkušenosti, aby vytvořil mnoho dalších skvělých odrůd a hybridů.

SOUČASNOST

Tato semenná banka vytvořila populární kmeny jako Blue Rhino, Caramelic a Purple Haze. Vytvořili také Cum Laude, jedná se o čistou Sativu, která byla vytvořena na počest pana Antonia Escohotada. Antonio Escohotado je považován za jednoho z průkopníků, který zahájil boj za práva uživatelů marihuany. Jedná se o filozofa a myslitele, který je znám pro svůj cenný přínos normalizace problému konopí. Cum Laude je křížencem tří různých čistých Sativ, kterými jsou: Queen Mother, Tijuana a originální Haze. Positronics se snažila zajistit, aby rostoucí zásoby byly dostupné pro každého.

Kulu Trading koupil Positronics před několika lety a tak název seedbanky byl změněn na Kulu Seeds.

cum laude-escohotado

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Cum Laude

Cum Laude je odrůda, která byla vytvořena na počest Antonia Escohotada. Tato rostlina má průměrný počet listů, které mají slabě zelenou barvu v průběhu všech fází. Pupeny jsou nadýchané a velmi chlupaté.

Ve vegetačním období má rostlina anýzovou vůni s tóny levandule.  Jedná se o silnou Sativu, která má dlouhotrvající účinky. Po užití můžete pociťovat extrémní sucho v ústech.

Po rozsáhlém testování bylo zjištěno, že vyžaduje ve vegetativním období 18 hodin světla. Vzhledem ke svému tropickému původu je schopna odolat dlouhým obdobím deště a nepříznivé vlhkosti. Jestliže, je rostlina správně pěstována produkuje velké a dlouhé palice.

Typ: 100% Sativa
Genetika: Queen Mother x Tijuana x Haze
Sklizeň outdoor: konec října
Sklizeň indoor: 75 až 80 den

cum laude

Blue Rhino

Blue Rhino je výsledkem pečlivého výběru ze stovek rostlin v procesu křížení. Jedná se o křížence Blueberry a White Rhino. Blue Rhino je odrůda, jejíž barva, vůně a chuť vás doslova zavede do lesa.

Vůně sjednocuje nejchutnější plody, jako jsou borůvky a rybíz. Chuť je jedinečná, zahrnující lesy, koření a ovoce. Nepochybně se jedná o jednu z nových příchutí, která vás překvapí.

Má silně léčivý účinek, relaxační a uklidňující, důvodem je vysoký obsah CBD. Používá se v medicíně jako sedativa. Doporučuje se také pro rekreační využití volného času.

Typ: 100% Indica
Genetika: Blueberry x White Rhino
Výnos: 550 až 600 g/m2
Obsah THC: 16 %
CBD: 1,9 %

blue rhino

zasadto baner