Pure Seeds

logopureHISTORIE

Seedbanka Pure Seeds je španělskou bankou, která sídlí ve městě konopí Barceloně. Banka má již mnohaleté zkušenosti, jelikož působí na konopném trhu od roku 2006. Za tuto dobu vyvinuli mimořádné kmeny konopí, které jsou pěstovány jejich zákazníky již mnoho let. Většina ze semen, které nabízejí jsou feminizované, ale nopomněli ani autokvěty. Jejich strainy jsou autentické a jedinečné ve svých vlastních charakteristikách.

SOUČASNOST

Mezi dnes populární kmeny banky patří Shark Haze, Big Skunk Haze, Viking, White Widow a mnohé další, které jsou dostupné za poměrně nízké ceny a proto si je mohou dovolit i začínající pěstitelé, kteří mají hluboko do kapsy. Seedbanka je populární hlavně ve Španělsku a jižních státech, ovšem stojí za povšimnutí i v našich končinách. Jejich strainy jsou kvalitní a udržitelné. Pokud tedy chcete udělat radost a vyzkoušet skvělou španělskou genetiku z města konopí Barcelony je pro Vás Pure Seeds tou správnou volbou.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Custom X

Custom X je samokvetoucí odrůda, kterou lze jednoduše pěstovat a má velkou sílu i v chladném podnebí. Také je odolná proti škůdcům a houbám. Kmen dosáhuje průměrné výšky 80 cm a odmění Vás úžasnými palicemi. Inovativní Custom X voní sladce a je velice populární mezi pěstiteli.

Doba sklizně: int. a ext. 60 – 70 dnů od vyklíčení
THC: 12,7%
CBD: 0,8%
Produkce: Velmi vysoká
Výška: 70-90 cm.
Složení: Rudelaris x Critical
Typ: 50% Sativa, 50% Indica

customx

B3 Medical

B3 Medical je čistá Indica kříženec Hasplant s Nothern Ligth, je vhodný pro chladné podnebí, takže budete velmi brzy kvést a dá vám vysokou produkci. Strain má vysoký obsah CBD a je velmi vhodný pro lidi, kteří mají nervové potíže nebo poruchy spánku. Jeho mírné aroma je ideální pro diskrétní pěstování.

Genetika: Hashplant x Northern Light
Doba sklizně: int. 50-60dnů / ext. polovina září
THC: 14%
CBD: 1,6%

b3medical

zasadto baner