Pyramid Seeds

logopyramidHISTORIE

Pyramid Seeds je španělská seedbanka, terá byla založena jak pro prodejce, tak pro profesionální pěstitele, ale také pro amatérské příznivce konopí. Za léta působení si vydobyla silné postavní na trhu a mezi zákazníky je velmi oblíbena. Obecně se její semínka těší dobré kvalitě, což je dokazováno i zákazníky na spoustě diskuzních fórech, kteří pějí na Pyrtamid Seeds pozitivní ódy.

SOUČASNOST

Pyramid seeds mají v nabídce jak feminizovaná, tak samonakvétací semínka, která se jednoduše pěstují, mají dobrou produktivitu  a jsou nabízena za přijatelnou cenu. Pokud chcete vyzkoušet nové netradiční odrůdy Pyramid Seeds je správnou volbou. Kvalita všech jejich odrůd byla ověřena v rozdílných podmínkách pěstování, kmeny jsou tedy silně robustní. Při pěstování outdoor se sadí v květnu a sklízí se přibližně mezi červencem a srpnem. V severnějších šířkách je možné vše o měsíc posunout.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Anubis

Anubis je výsledek křížení kmenů Somanga a Wembley. Jede o především indiku střední velikosti a kompaktního vzhledu, která roste více do šířky než výšky. Rostlina produkuje velké silné palice, které uvolňují hodně THC a jsou kompletně pokryty pryskyřicí. Vůně je sladká a strain pobsahuje dobrou vyváženost mezi  THC, CBD a CBN, čímž je vhodný na lékařské použití.

Typ: Sativa 30 % / Indika  70 %
Výnos: 600 g/m2
Doba květu: 56 / 63 dní
Sklizeň outdoor: Září
THC: 18%
CBD: 0.9%
CBN: 0.6%

anubis

Auto Galaxy

Tento hibrid je kříženec Afganu s Northern Lights a překvapí hlavně  svou vysokou výkonností. V případě indiky se jedná o jednu z nejvýkonnějších rostlin, které Pyramid Seeds nabízí. Jako indika roste velmi rychle, což způsobuje, že stonky jsou lehce hubenější než je potřeba, ale bez jakýchkoliv problémů unese tíhu svých palic. Vůně je sladká s náznaky mentolu.

Typ: 100% samokvetoucí
Výnos: 550 g/m2
Doba květu indoor: 7 týdnů
Výška: 50 / 130 cm
Sklizeň outdoor: 50  dní od začátku klíčení
THC: 18%
CBD: 1,5%
CBN: 0.4%

autogalaxy

zasadto baner