Reggae Seeds

LOGOHISTORIE

Reggae Seeds je projekt, který se zrodil v roce 2006, ale zakladatelé mají již mnoho let zkušenosti s konopnými semeny za sebou. Cílem banky je vyhledávání a výběr skvělé genetiky. Základem jejich genetiky jsou rostliny s velmi vysokými koncentracemi CBD, které jsou vhodné pro léčebné použití. Jejich klony pocházejí ze stabilních genetik dobře známích ve světě konopí, takže kvalita semínek je zaručena už od začátku.

SOUČASNOST

Rostliny Reggae Seeds mají společného jmenovatele a to, že jsou všechny extrémně vhodné pro indoor pěstování (krátké kompaktní rostliny bez velkého větvení), tak i pro venkovní sadbu. Reggae Seeds také stále drží linii regulérních semen a to i na dnešním „feminizovaném trhu“. V bance si myslí, že díky samčím rostlinám mohou přispět k větší genetické rozmanitosti konopí. Jejich filozofií je ekologie, dávájí přednost konzumaci výrobků, které jsou přírodní a ekologické, bez genetické nebo chemické manipulace, to vše pro dobro zdraví a pro zachování druhů. Nicméně museli reagovat na dění na trhu a začali nabízet i feminizovaný odrůdy, které jsou všechny kvalitní kříženci.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Revolution

Zkřížili dvě příbuzné rostliny s cílem získat co nejvyšší procento klpnů s poměr CBD ku THC 1 k 1. Výsledkem je malá robustní rostlina, která nepotřebuje příliš mnoho živin, a snadno se pěstje. Rostlina obsahuje velké procento CBD. Vůně připomíná jahody a exotické ovoce. Kvete rychle 45 až 55 dnů v interiéru nebo na začátku října venku.

Genetika: Dancehall24 x Kalijah
Výnos: střední

revolution

Blackdance

Blackdance je kříženec mezi Black Domina, která získal řadu ocenění a pohárů ve Španělsku a Dancehall # 20, která i přes svůj mladý věk získala mnoho významných pohárů. Rostlinu lze snadno pěstovat, takže je vhodná i pro začátečníky. Po pečlivém testování v bance dospěli k závěru, že je to opravdu velmi zvláštní rostlina, takže ji dali k dispozici pro každého kdo má o ni zájem.

Genetika: Dancehall 20 x Blackdomina
Doba květu indoor: 60 dnů
Outdoor sklizeň: 1 – 15 říjen
Výnos: střední – vysoký

blackdance

zasadto baner