Reserva Privada

logo

HISTORIE

Reserva Privada spadá pod holandskou semennou banku DNA Genetics, jedná se o semena konopí od spřízněných šlechtitelů, kteří zůstali v Kalifornii. Kolektiv pěstitelů stojící za touto semennou bankou jsou praví hippies, pro které 70. léta ještě neskončila. Jsou sice chráněni zákony o léčivech v rámci svých  států USA, ale přesto raději zůstávají v anonymitě a oficiálně patří pod holandskou seedbanku DNA Genetics.

Semena konopí Reserva Privada jsou většinou semena odrůd pocházející ze západního pobřeží USA, které nedostanete u žádné jiné seedbanky. Například odrůda Purple Weck je Američan jak má být.

SOUČASNOST

První rok prodávali semínka výhradně jen v jejich obchodě v Amsterdamu a ne žádným distributorům. Jedním z důvodů bylo vytvořit poptávku a sledovat, jak by „ústní reklama mezi lidmi“ ovlivnila budoucnost Reserva Privada. Druhým důvodem bylo zúžení odrůd, když začali, bylo tady skoro 20 odrůd. Po nějakém doladění je Reserva Privada připravena na masy lidí. Nyní nabízí své odrůdy pod DNA Genetics, a to nejen v jejich prodejně, ale i všude jinde, kde jsou semena prodávaná po boku DNA.

Semínka od seedbanky Reserva Privada mají tendenci se velmi rychle prodat. Jsou perfektní směsí jedinečnosti a kvality, a mají často vlastnosti, které nejsou uvedeny v jiných konopných semínkách. Je to převážně díky jejich dědictví a jejich přístupu k pěstování perfektních konopných semen.

Nabízejí a veřejnosti zpřístupňují vzácné genetické odrůdy. Tato semena jsou třešničkami na dortu umění konopné genetiky, většina odrůd je vhodná pro medicínské využití. Touto kolekcí se konopný svět dostává k tomu nejlepšímu, co je momentálně dostupné.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Purple Weck

Semena této rostliny jsou potomky legendární Purple Urkel a Train Wreck, dvou z nejlepších odrůd konopí na západním pobřeží. Jedná se o dominantní Indicu.

Tato rostlina je malého vzrůstu a listy mají příjemný fialový odstín.  Velké fialové pupeny mají sladkou ovocnou chuť.  Má těžký, téměř narkotický účinek, který je dlouhodobý a velmi uspokojující.

Purple Wreck od Reserva Privada jsou jedny z nejvyhledávanějších semen konopí v Kalifornii.

Genetika: Purple Urkel x Train Wreck (T4)
Typ: 60% Indica / 40% Sativa
Doba květu indoor: 8 až 9 týdnů
Výnos: 400 až 500 g / m²

purple

Kandy Kush

Křížením OG Kush a Train Wreck vznikly konopná semena Kandy Kush od hippisácké seedbanky Reserva Privada z Kalifornie. Je to opravdový pohled na Kalifornii.

Jedná se o dominantní Indicu. Tento kříženec OG Kush a Train Wreck, má OG chuť a palice Train Wreck. Opět má léčivé účinky a skvělou chuť OG Kush. Sladkost tohoto Kush křížence je srovnatelná se sladkostmi, po prvním prásku se budete vracet pro víc a víc.

Po 5. týdnu má tato rostlina spoustu krystalů, které se nepřestávají vytvářet. Jedna z nejvíc pryskyřičných rostlin z jejich nabídky. Prostě pravá chuť Kalifornie.

Genetika: OG Kush x Train Wreck (T4)
Typ: 60% Indica / 40% Sativa
Doba květu indoor: 9 až 10 týdnů
Výnos: 450 až 550g/m2

candy

zasadto baner