Resin Seeds

logoHISTORIE

Resin Seeds je španělská konopná seedbanka, za kterou stojí její zakladatel Jaime. Seedbanka byla založena v roce 2008. Jaime je aktivní na konopné scéně ve Španělsku od roku 1998, kdy jsem otevřel jeden z prvních growshopů ve španělské v Barceloně. Od té doby jsem se podílel na španělské rostoucí scéně a účastní se různých projektů a seminářů jako řečník.

SOUČASNOST

Jaime byl vždy dychtivý dozvědět se více a rozšířit si své znalosti o milované rostlině konopí. Existuje mnoho známých šlechtitelů a seedbank z celého světa, kteří spolupracují a velmi pomáhají rozvoji Resin Seeds svou genetikou i svými radami, jde zejména o Somu ze Soma Seeds, Alexe, Willowa a Adama z THC Seeds a Shantibaba z Nice Seedbank. Jedním z hlavních důvodů, proč došlo k založení této seedbanky byl kontakt s uživatelů konopí, kteří jej využívají k léčebě. Pacienti užívající konopí od Resin Seeds sdělují své poznatky opět zpět šlechtitelům, a díky této zpětné vazbě dochází ke stálemu zlepšování nabízených semínek.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Cannatonic

To nejlepší z obou světů, fenotyp Cannatonic byl vybrán z hybridního křížení mezi MK Ultra (F1) a opravdu slavného G13 Haze. Roste jako Indica, voní jako Sativa toto všechno je Cannatonic.

Genetika: MK Ultra x G13 Haze
Indica/Sativa: 50 /50
Poměr THC:CBD: 1 : 1
Doba květu: Interiér 9 – 10 týdnů / Exteriér říjen
Výnos: Interiér 500 g/m2 / Exteriér 250 – 400 g/rostlina

cannatonic

Yummy

Velmi zvláštní Yumbolt byl vybrán v roce 2003 a byl zkřížen s G13 Haze, v důsledku tohoto fenotyp Yummy obsahuje veškeré sladkost Yumboltu s přidanou kořeněnou vůní a popínavímy vlastnostni vysoké rostliny G13 Haze.

Genetika: Yumbolt x G13 Haze
Indica / Sativa: 40 / 60
THC: 19-23%
Doba květu: Interiér 9 – 10 týdnů / Exteriér září až říjen
Výnos: Interiér 400 g/m2 / Exteriér 150 – 300 g/rostlina

yummy

zasadto baner