Ripper Seeds

logoHISTORIE

Počátky španělské seedbanky Ripper Seeds sahají až do roku 2000, kdy se láska zakladatelů této banky k rostlině konopí stala pro většinu z nich každodenní prací. Od té doby se seedbaka vzdělává a uvádí na trh nová a nová kvalitní semínka konopí, která jsou populární jak ve Španělsku tak v dalších jižních státech.

SOUČASNOST

Během let co banka funguje vybrala různé odrůdy konopí, se kterými pracuje ještě dnes. Znalosti o genetice nabírali řadu let, ale v polovině roku 2011, se rozhodli vytvořit Ripper Seeds. Od té doby se snaží, aby každý den byl pracovně o trošku lepší než den předchozí, tím nabízejí svým zákazníkům jen kvalitní 100% feminizovaná konopná semíka.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Old School

Z vynikajícího výběrů původních rostlin, které byly udržované po celá desetiletí, vzniká hybrid nejčistšího kalibru Old School. Jde o přechod mezi nejslavnějším klonem Velké Británie „Original Cheese“ a nejmocnější afghánskou genetikou vybranou v pozdních 90 letech „Blackdomina“. Jestli jste milovník starté školy, tak Vám tento strain nesmí chybět.

Genotyp: 20% Sativa, 80% Indica
Doba květu: 60 – 65 dnů
Sklizeň outdoor: polovina října
Výnos: vysoký

oldschool

Zombie Kush

Díky skvělému výběru jednoho z prvních pracovních ve výzkumů Ripper Seeds, mohl být opylován jejich starý klon Lavender Kush jiným klonem, a to vynikající Amnesií. Vznikl tak klon, který pojmenovali “Sideral” (hvězdný). Později se rozhodli pro návrat k opylování Bubba Kushem. Vegetační období tohoto klonu by mělo být bohaté, pokud se rozvine plně potenciál jeho indica genotypu. Rostlina bude mít vinikající výsledky jak při růstu, tak při tvorbě palic. Díky purpurovým odstínům a spoustě chloupků, které pokrývají velké květy, se jedná o zásadní odrůdu především pro milovníky Kushe.

Genotyp: 20% Sativa, 80% Indica
Doba květu: 55 – 60 dnů
Sklizeň outdoor: začátek října
Výnos: střední až vysoký

zombiekush

zasadto baner