Royal Dutch Genetics

logoHISTORIE

Royal Dutch Genetics je seedbanka, kterou založili na základě svých několikaletých zkušeností lidé, kteří zde přešli od jiných zavedených holandských seedbank. Všichni zakladatelé mají velké zkušenosti s vývojem feminizovaných semen. Zakladatelé při své práci narazili na mnoho odrůd, které byly silně odlišné od ostatních a vybrali ty, které se jim nejvíce líbily. Takovéto kmeny podrobily dalšímu přísnému výběru a testovací fázi a nejlepší strainy byly vybrány do šlechtitelského programu.

SOUČASNOST

V roce 2007 se tedy seedbanka Royal Dutch Genetics etablovala na trhu a od té doby neustále roste. Je známá především vysokou kvalitou jejich Cheese kmenů. V prvním roce působení prodala banka více než půl milionu semen a nyní rozšiřuje jak maloobchodní, tak velkoobchodní sítě po celém světě. V Royal Dutch Genetics se snaží zachovat a udržovat sbírky různých silných kmenů konopí. Jsou stále vášnivě oddáni uchovávání semen a výzkum a vývoj vysoce kvalitní konopné genetiky.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

L.A Cheese

LA Cheese je feminizovaný kříženec slavné LA Confidential a Royal Dutch Cheese. Oba dominantními fenotypy obsahují více charakteristik indicy. Semena konopí tohoto kmene rostou snadnější než kdy jindy, letí vzhůru a jsu odolné proti plísním a hmyzu. LA Cheese je další skvělý přírůstek do stále rostoucí Cheese rodiny od Royal Dutch Genetics. Optimální sklizeň je mezi 8 – 9 týdnem.

LACheese

Special K

Naše nejnovější odrůda ve sbírce Royal Dutch Genetics je Special K. kříženec OG Kush x Northern Lights, oba kmeny z kalifornského regionu. Special K je Indica dominantní odrůda s citronovou vůní a velkým výnosem. Není těžká na pěstování a dává skvělé výsledky!

specialK

zasadto baner