Royal Queen Seeds

logoHISTORIE

Royal Queen Seeds patří mezi špičkové, rychle se rozvíjející pěstitele konopných semínek v Evropě. Sídlí v Holandsku, takže mají blízko k nejlepší světové genetice. Majitele seedbanky věří, že v rozmezí několika málo let si vybudují přední pozici na trhu a to v celosvětovém měřítku. Po řadě let zkušeností s pěstováním konopných semínek v Nizozemsku se šlechtitelé rozhodli uvést na trh novou řadu semínek pod názvem Royal Queen Seeds.

SOUČASNOST

Royal Queen Seeds dodává kvalitní feminizovaná a také samonakvétací semínka a semínka pro léčivé účely. Snaží se držet náklady co nejníže, a proto můžou nabídnout pomkěrně nízké ceny. Nová řada produktů rozhodně nevznikla náhodou, naopak jedná se o výsledek více než dvaceti let zkušeností v pěstitelském sektoru. Semínka této královské seedbanky v průběhu let získala řadu ocenění např. známý Highlife Cup a High Times Cannabis Cup. Vždy se snaží dělat vše proto, aby získali vynikající finální výsledek. Jejich strainy nabízehí dobrý výnos, příjemnou příchuť a skvělou metodu vývoje.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Dance World

Tento strain marihuany vyniká vynikajícím léčebným potenciálem, vvznikl křížením dvou různých fenotypů Dancehall a jeho genetický základ je směsí převážně mexických a afghánských variet zkřížených s vynikajícím léčivým strainem Juanita la Lagrimosa. Dance World je poměrně nízká rostlina, která roste převážně jako strain Indica a dosahuje výšky 60 až 90 cm. Jako všechny léčebné strainy této banky, má také tato varieta vysoký obsah CBD, téměř stejný jako obsah THC. Konopné strainy s vysokým obsahem CBD se používají pro své protizánětlivé účinky, účinky proti bolesti, úzkosti anebo křečím.

THC: 12%
CBD: 11%
Výnos indoor: 475-525 g/m2
Výnos outdoor:400-450 g/rostlina
Výška indoor: 60 – 100 cm
Výška outdoor: 80 – 120 cm
Doba kvetení: 8 týdnů
Měsíc sklizně: Začátek října
Genetický původ: Dancehall 20 x Juanita la Lagrímosa
Typ Sativa: 75% Indica: 25%

danceworld

Royal Dwarf

Genetické pozadí tohoto strainu je podobné Easy Bud, který byl s cílem získat novou samonakvétací, feminizovanou varietu zkřížen se Skunkem. Royal Dwarf je kompaktní rostlina. Díky své struktuře a těsným palicím je ideální pro pěstování v omezených prostorách, indoor nebo outdoor. Díky Skunku má tato varieta odlišnou příchuť a dává mírně větší výnos než ostatní samonakvétací variety.  Mohutný Royal Dwarf roste rychle a dosahuje průměrné výšky 40 až 60 cm. Ke sklizni je připraven za pouhých 8 až 9 týdnů.

THC: 13%
CBD: Nízké
Výnos indoor: 150-200 g/m2
Výnos outdoor: 30-80 g/rostlina
Výška indoor: 40 – 70 cm
Výška outdoor: 50 – 90 cm
Doba kvetení: 6-7 Týdnů
Genetický původ: Skunk x Ruderalis
Typ Sativa: 60% Indica: 10% Ruderalis: 30%

royaldwarf

zasadto baner