Sagarmatha Seeds

logoHISTORIE

Sagarmatha Seeds poskytuje svým klientům po celém světě kvalitní a prověřená semena konopí už skoro 20 let. Společnost je na trhu již opravdu dlouho a proto má velice širokou paletu pruduktů, zhe kterých si jistě vybere jak zkušený pěstitel, tak naprostý začátečních. Samozřejmě banka nestratila krok s dobou a ve svém repertoáru má také, dnes velice populíární samonakvétací semínka konopí.

SOUČASNOST

Akreditované distributory Sagamartha Seeds naleznete všude po světě např. ve Španělsku, Velké Británii a také v České Republice nabízejí semínka této seedbanky v e-shopu ZasadTo.cz. Strategie vývoje semen v této bance je postavena na spolupráci s koncovými zákazníky, kteří poskytují šlechtitelů zpětnou vazbu a díky jejich typům se nabízené strainy stále vylepšují.  Výzkumníci z této banky rádi tvrdí, že ať už si vyberete jakoukoliv variantu semínek Sagarmathy, tak každá fáze vývoje, od plánování, přes výsadbu, péči a sklizeň je jedinečné a obrovské potřěšení.

LEGENDARNÍ ODRŮDY

A1 Haze

Povinné výbava semínek každého pěstitele. Podlouhlá rostlina s 4-5 větvemi a typickým vzrůstem, krásné plné palice ve finále zdobí tuto majestátní krásku. Jde o vyšší rostlinu s delší dobou květu, za čekání Vás ale poté pořádně odmění v podobě vysokého výnosu.

* Typ: IndicaSativa
* Doba růstu: 65 až 70 dnů
* Průměrná výška: 0,75 až 1 m
* Výnos: 300-350 gramů /

a1haze

AK-48

Rozhodně nejsilnější strain v nabídce této banky, má nejvyšší THC a je samonakvétací, toto je AK-48, velká zbraň v arzenálu Sagarmathy. Klon vznikl kombinací světově proslulého AK-47 a Lowryder. Stejně jako u všech Lowryderů jsou výnosy nižší než u původního kmenu, ale za tento kompromis dostanete rychlé dozrávání a snadné pěstování. Po mnoho let AK lídrem na poli konopných semen.

Doba květu: 8-9 týdny
Výška: 0,5 do 0,7 m
Výnos: 300 g / m2

ak48

zasadto baner