Samsara Seeds

logoHISTORIE

Samsara Seeds je koncipována jako semenná banka, která se snaží nabídnout svým zákazníkům nejen konopná semena, ale také životním style a porozumění konopí. Banka se snáží vytářet řadu rostlin s cílem odlišení se od zbytku seed bank na trhu.Vybírají matečné rostliny z toho nejlepšího medicinského konopí na světě a právě toto jejich zákazníci oceňují.

SOUČASNOST

Při šlechtění nových klonů dají hodně na tipy svých zákazníků a jiných milovníků konopí po celém světě. Tvrdí, že přesně toto přispívá k přirozené harmonii této posvátné rostliny, kterou lidé pěstují po více než deset tisíc let.  Jsou přesvědčeni, že by měla existovat rovnováha mezi semeny, které nabízejí zákazníkům a jejich potřebám. To je jejich filozofie, postoj k životu. Jejich kmeny jsou vyvinuty v souladu s těmito koncepty rovnováhy a harmonie. Vždy se snaží vybrat ty odrůdy, které poskytují nejvyšší možnou lékařskou hodnotu, ať již se jedná o Indicu nebo Sativu.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

El Alquimista

Rostlina odrůdy El Alquimista doůstá střední výšky a produkuje slušné výnosy, také rychle roste. Je výsledkem křížení AK47 (jedé z nejrychleji kvetoucích Sativ) s vynikající Northern Light (jeden ze tří hlavních kmenů, který změnil svět kultury konopí v posledních třech desetiletích). Tato odrůda produkuje velké palice s velmi silnou a lehce sladkou vůni, která nezůstané bez povšimnutí. Strain je jednoduchý na pěstování a velmi odolný vůči škůdcům a plísním.

Genotyp: 30% sativa 70% indica
THC: 21%
Indoor sklizeň: 50 až 55 dnů
Výnos: 440 g/m2 indoor a až 700 g/rostlina outdoor
Vůně: velmi silná
Odolnost proti plísni: Velmi vysoká
Sklizeň outdoor: Konec září
Odolnost proti škůdcům: Velmi vysoká
Léčivé hodnota: Velmi vysoká

elalkimista

Ultraviolet

Ultraviolet byla vyšlechtěna z původního White Dwarf a Skunku, takovýto klon byl dále křížen s Lavender pro svou krásnou vůni, to vše v samonakvétací verzi. Rostlina je kompaktní, plná pryskyřice a má silnou sladkou ovocnou vůni, která může být od silně citrónové, přes exotickou (mango a levandule). Při pěstování indoor bude klon připraven ake sklizni asi za 72 dnů po vyklíčení. Při správné péči lze očekávat výnosy cca 60 g na rostlinu indoor.

Genotyp: převážně sativa
THC: 21%
Indoor doba sklizně: 6 týdnů
Příchuť: Sladké ovoce
Výnos: 40-70 g/rostlina indoor/outdoor
Odolnost proti plísni: Velmi vysoká
Sklizeň outdoor: 45 dnů
Odolnost proti škůdcům: střední
Léčivé účinky: Vysoké

ultraviolet

zasadto baner