Seedism Seeds

logoHISTORIE

Seedism Seeds je malá holandská seedbanka, která se tak trochu vymyká ostatním semenným bankám na trhu. Seedism Seeds je kolektiv plný zkušených pěstitelů, který byl založen v roce 2004. Zakladatelé byli tři přátelé a kolegové, kteří se sešli na Cannabis College v Amsterdamu v roce 1999. Kromě toho že pracovali, jako dobrovolníci na Cannabis College získali také spoustu zkušeností, když pracovali jako zaměstnanci semenných bank Flying Dutchmen, Homegrown Fantaseeds a Sensi Seeds.

Při jejich práci během uplynulých deseti let na Cannabis College v Amsterdamu měli možnost setkat se s desítky pěstitelů a šlechtitelů. Mnozí z nich se přidali do jejich kolektivního vědomí a nadále s nimi úzce spolupracují.

Dnes je Seedism Seeds malá skupina specializovaných pěstitelů a šlechtitelů z různých částí světa, z nichž každý přispívá jednou nebo více odrůdami našeho výběru, společně neustále hledají nové a zajímavé odrůdy, stejně jako způsoby, jak zlepšit odrůdy, na nichž již pracovali.

Semínka, které dnes nabízí, jsou výsledkem mnohaletých výzkumů a pokusů. Všechny jejich semena byla testována mnohokrát, aby zajistily, že každému, kdo si koupí jejich semena vyroste krásná rostlina svůdné sklizně té nejvyšší třídy.

SOUČASNOST

Semena od Seedism Seeds jsou vyráběny v organické zahradě bez pomoci chemických hnojiv.

Cílem Seedism Seeds je šířit výborné genetiky, které nejsou k dostání od žádné z firem, které v současné době dominují na trhu. Raději se rozhodli spolupracovat se soukromými pěstiteli, kteří si po pěstování mnoha skvělých odrůd vyvinuli své vlastní hybridy nejoblíbenějších odrůd.

O semena této seedbanky, která se specializuje na prodej feminizovaných semen a klasických semen, byl obrovský zájem. Na vrcholu tohoto seznamu je například: White Skunk, Apple Jack, Hippie Killer, Cheese Wreck, Killa Watt a BLZ Bud, z nichž všechny jsou feminizované semínka. Semena patřící do klasické kategorie jsou následující: Milk, Superglue, Taste Bud a Gaffa.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Apple Jack

Původní Apple Jack je od roku 2001 velmi populární odrůda a nalezneme ji v nejoblíbenějších coffeeshopech v Amsterdamu. Jedná se o dominantní rychle kvetoucí Sativu, s neuvěřitelně vysokým obsahem THC. Má také bohatou sklizeň. Apple Jack je průměrně vysoká rostlina, která je vhodná i pro pěstování ve skleníku. Tato odrůda je vhodná pro labužníky a to především díky svému silnému kouři a silné ovocné chuti.

Genetika: Jack Herer x White Widow
Typ: Indica / Sativa
Doba květu indoor: 8 až 10 týdnů
Obsah THC: okolo 18,5 %

apple

Milk

Jedná se o jedinou nejsilnější odrůdu, která byla vytvořena v 80. letech křížením brazilské a indické genetiky. Do té doby ještě nikdo neviděl tak bílou palici jako je White Widow, která si tímto vysloužila své jméno a nechala své kuřáky omámené a zmatené z její síly. Milk od Seedism Seeds je ještě bělejší. Je obalena krystaly každým dnem více až do konce svého květu. Díky svým bílým palicím a množství bílé pryskyřice získala tato odrůda název Milk. Říká se, že vaše kůže bude stejné barvy, pokud se na tuto odrůdu nepřipravíte aspoň psychicky. Tato rostlina je středně vysoká a potřebuje podporu, aby se nepolámala.

Genetika: White Widow hybrid
Typ: Indica / Sativa
Doba květu indoor: 8 až 9 týdnů
Obsah THC: okolo 18,5 %

milk

zasadto baner