Seedsman

logoHISTORIE

Seedsman začala prodávat konopná semena on-line od roku 2003. Jejich poselstvím je zachovat konopnou genetiku pro budoucí generace a chtějí kotrolovat potřeby a regulovat konopí dle právního rámce. Různorodý genofond zachovávají také pro dobu až si politici začnou lépe uvědomovat terapeutické aplikace konopí a možnost uzdravit populaci prostřednictvím regulace konopí a jeho derivátů podle právního rámce. Široký genofond konopí je méně náchylný k chorobám a škůdcům a poskytuje větší prostor pro výzkum.

SOUČASNOST

Za spolupráce se svými zákazníky, kteří je podporují, konzervují a uchovávají rozmanitou a rostoucí škálu konopných semen a uládají semena až do doby, kdy je bude možno legálně pěstovat.  Věří, že většina lidí, kteří používají konopí, jej používá zodpovědně a měla by být chráněna jejich práva. Procento ze zisku této seedbanky se vydává na pomoc při podporě právní změny ve Velké Británii i po celém světě.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Power Africa

Jeden z nejoblíbenějších kmenů této seedbanky. Jde o Durban v kombinaci s Skunk # 1 genetikou. Toto spojení přináší velmi působivé výnosy. Power Africu lze pěstovat venku, ale nejlepší výsledky s maximální výtěžnost jsou dosahovány v interiéru nebo ve skleníku.

Genetika: Skunk/Haze x Durban Poison
Genetika: Převážně Sativa
Doba květu: 8-9 týdnů
Sklizeň: měsíc září/říjen

powerafrica

Auto Moscow

Auto Moscow je kříženec otce Lowryder #2 od  Joint Doctor s White Russian matkou od Serious Seeds. Roste do výšky asi metr s dobrým bočním větvením. Stejně jako jeho matka dává tento kmen palice potažené pryskyřicí s dobrými pevnými poupaty. Pozor vydává silný zápach.

Genetika: Lowryder # 2 x White Russian
Genetika: Indica/Sativa
Doba květu: 7-9 týdnů
Měsíc sklizně: 2,5 měsíce od zasetí
CBD: Vysoké – vhodné k léčebnému využití

automoscow

zasadto baner