Shortstuff Seeds

logoHISTORIE

Zakladatelé této banky jsou především nadšenci konopí a to hlavně samokvetoucí genetiky a její neustálého zlepšování. Vicni zakladatelé pracují s konopou genetikou minimálně od 1990 let a v polovině roku 2000 se zaměřili pouze na samonakvétací semena. Když zjistili, že rostliny konopí můžou vyrůst od semínka po palice do 65 dnů, bez ohledu na to, kolik hodin slunečního svitu dostnou, věděli, že autokvěty budou cesta vpřed jak pro ně, tak pro mnoho dalších semenných bank.

SOUČASNOST

Začali jsme experimentovat s původním Lowryder, udělali výběr těch nejlepších vzorků a používají je pro svůj šlechtitelský program. První úspěch nastal s Snowryderem, který byl kříženec White Snow a Shortstuff # 1, a který byl plně automatizován. Poté začali experimentovat s více a více kříženci a výběry a podařilo se jim vytvořit řadu auto kvetoucích druhů konopí, které jsou na špičkové úrovni.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Auto Snowryder

Snowryder je 100% auto kvetoucí kmen kříženec Shortstuff # 1 a White Snow. Tato odrůda je bezesporu jedním z nejsilnějších Auto kvetoucí kmenů na dnešním trhu. Chuť a vůně tohoto kmene je velmi podobná Snow White/White Widow, takže určitě uspokojí milovníky klasických „bílých kmenů“. Snowryder je jedním z trpasličích samokvetoucí kmenů, je tedy vhodný pro pěstitele s omezeným prostorem. Nakvétat začne po 18-22 dnu a rostlina bude hotová v cca 65 dnu.

Výnos: 14 až 36 g/m2 indoor
Sklizeň: 8 až 10 týdnů od semene
THC: 8/10

autosnowryder

Auto Mi5

MI5 je nádherné stvoření, které vzniklo z AK47. Jde o velmi pryskyřičnou rostlinu, docela vysokou cca 50 – 110 centimetrů. Tato rostlina má velmi krásný a bohatý odstín fialové.  Mi5 je skvělý uvnitř, ale byl původně vyšlechtěn pro outdoor, proto je perfektní venku, kde může k růstu využít svůj plný potenciál. MI5 obecně produkuje jeden mega velký hlavní pupen s mimořádně kompaktními květy, stejně jako dobré boční větvení. Od semínka po palice vzejde asi za 70 dnů.

Výška: 50 – 110 cm
Sklizeň: 9-10 týdnů od semene
Výnos: 30 až 60 g/rostlina
THC: 9/10

MI5

zasadto baner