Strain Hunters

logo

HISTORIE

Strain Hunters Seed Bank vznikla v roce 2013 pod hlavičnou světoznáme semenné banky Green House Seeds. Tři hrdinové, kteří podnikají cesty do nejzazších koutů naší planety, aby mohli najít kvalitní semena, která Vám poté nabízejí jsou Arjan, Franco a Simon, tihle tři jsou Strain Hunters. Jeden ze zakladatelů Arjan říká: „Když mi bylo jen 17 let, potkal jsem starého moudrého muže. Podíval se mi do očí a dal mi semeno konopí. Řekl mi, že rostlina konopí může být tak silná, aby svrhla vlády a změnila planetu. Od té doby je mým cílem v životě legalizovat konopí pro léčebné a rekreační užití, pro všechny. Daně a regulace konopí vytvoří bezpečnější svět pro naše děti, svět s menším zločinem, lepší veřejné zdraví a pevnou ekonomiku. Jsem hrdý na to, že pomáhám této zelené revoluci, protože ti, kteří mají historii budou utvářet budoucnost.

SOUČASNOST

Banka sbírá nejlepších feminizované hybridy naší planety, krajové odrůdy a organická konopná semínka. Seed bank je také knihovna exotické konopné genetiky shromážděných Arjanem, Francem a Simonem během svých expedic po celém světě. Konečným cílem Strain Hunters Seed Bank je zachovat a chránit krajové genetiky pro budoucí generace. Semenná banka prodává, co Lovci považují za nejlepší z nejlepších konopných semen na světě.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Afgooey

Afgooey je velmi silná vitální rostlina známá ze severní Kalifornie. Listy jsou silné a tmavě zelené. Sušené pupeny jsou hruškovitého tvaru, silné a kompaktní, středně-velké. Pryskyřice se vyvíjí brzy v květu.

Genetika: Afghan x Haze Maui (feminizované) | 70% Indica – 30% sativa
Výška: střední (průměr internodální vzdálenost do 5 cm).
Indoor doba růstu: 8 týdnů doba růstu
Výnos indoor: až 0,9 g
Outdoor doba růstu: 8 týdnů
Výnos: velmi velké rostliny mohou sklízet přes 1 kg
Vůně: pomeranč, citron, tropické ovoce

afgooey

Damnesia

Damnesia je samokvetoucí kříženec mezi Damnesia a Ruderalis krajovou odrůdou. Jde o rychle kvetoucí hybrid, vysokou a intenzivní sativu. Rostlina dorůstá do 80 až 120 centimetrů a tvoří středně dlouhé větve. Vůně pryskyřice je dřevitá až květinová. Pupeny jsou dlouhé se střední hustotou a pokryty hustou pryskyřicí. Doba květu je pouhých 7 týdnů a sklízet lze v 9 týdnu. Vhodná pro tlumení bolesti.

Genetika: Damnesia x Ruderalis | 60% indica – 30% sativa – 10% Ruderalis
Výška: 80-120 cm, velmi silná rostlina se středním větvení.
Vůně: cedrové dřevo, ořechy a kadidlo

damnesia

zasadto baner