Super Strains

logoHISTORIE

Super Strains Seed Bank je nová holandská seedbanka, která dodáva na trh slavné odrůdy konopných semínek pocházejících s moderní genetiky a kvalitních rodokmenů. Genetici této banky se specializují na odrůdu Amnesia, které věří a tvrdí, že jde o jednu z nejkvalitnějších odrůd na světě. Spusta jejich semínek je křížencem právě Amneznie.

SOUČASNOST

V každém městě v Nizozemsku, které má coffeeshop naleznete v nabídce jistě i klon Amnesia.  Jde jen o to, dostat skutečnou Amnesiu, ale pokud bude od Super Strains, máte jistotu, že jste narazili na tu pravou. Každý pěstitel chce pěstovat skutečnou Amnesia. Růst a kvalita kvetení je známa z Madridu až do amerického Texasu. Dnešní Super Strains jsou zárukou toho, že prává Amnesia se udrží na trhu ve skvělé kvalitě. Jistě Vás ale mohou oslovit i jiné kmeny, které tato seedbanka nabízí.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Original Amnesia

Stará Sativa genetika je u Original Amnesie použita v kombinaci s Indica kmenem. Indicavliv zkrácení času kvetení pouze na 10 týdnů. Pěstování Amnesie je tedy mnohem zábavnější. Rostlina je téměř imunní proti roztočům a jiným škůdcům a přináší mimořádné výnosy. Amnesia je jedním z nejúspěšnějších kmenů konopí v posledních 2 stoletích.

amnesia

Amajikoym

Amajikoym je hodně o přírodě, proto se doporučuje pěstování jak indoor tak outdoor.  Rostlina reaguje na nejmenší změny v prostředí velice silně a téměř okamžitě. Za stálých podmínek je ovšem hotová za 80 dnů. Venku tato rostlina může vyrůst do obrovských 3 metrů a ideální doba pro sklizeň je říjen.

aji

zasadto baner