Sweet Seeds

logo

HISTORIE

Sweet Seeds je známá moderní španělská semenná banka, která byla založena v roce 2005. Specializuje se hlavně na výzkum a rozvoj nových genetik feminizovaných semen konopí vysoké kvality, včetně samonakvétacích odrůd. Nabídka feminizovaných semen této semenné banky je velice široká. Tato seedbanka patří k lídrům ve světě samonakvétacích odrůd.

SOUČASNOST

V roce 2009 představili svou historicky první samonakvétací odrůdu Speed Devil, která měla opravdu úspěch díky extra rychlé době květu a produkci pryskyřičných krystalů s intenzivní, nasládle pižmovou vůní s podtóny kvasnic a sýrů.

V roce 2010 přinesla kolekce 2 nové odrůdy: Fast Bud a Big Devil. Obě tyto odrůdy se staly genetickým základem nových odrůd, které najdeme v nabídce Sweet Seeds. V roce 2011 přišli Sweet Seeds s dalšími novinkami, které vznikly na základě nových šlechtitelských postupů: Cream Caramel Auto, Black Jack Auto a SAD Auto.

Sweet Seeds každý rok uvede na trh jeden až dva kmeny feminizovaných modelů. V roce 2012 vypustila 5 nových samonakvétacích odrůd.

Mezi pěstiteli je velmi oblíbená a to především díky své pestré nabídky. Dbá na chuťovou rozmanitost, která uspokojí opravdu každého. Všechny odrůdy jsou obzvlášť sladké, aromatické a chutné, jsou také snadno pěstovatelné a produktivní.

Všechny semínka semenné banky procházejí kontrolou klíčení a testem životaschopnosti.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Jack 47

1. cena – Mejor Interior – Summer Cup – 4º Edición Copa Cannábica Canaria – 2011

Jack 47 je samonakvétací rostlina třetí generace.  Jedná se o křížence dvou nejsilnějších odrůd všech dob Jacka Herera a AK 47. Tato rostlina je pravděpodobně nejsilnější samonakvétací odrůda na trhu. Jedná se o rostlinu velmi produktivní se silným účinkem, která tvoří mnoho hustých pupenců plných pryskyřice. Aroma a chuť této odrůdy je svěží, sladká s lehkým nádechem citrónu a kadidla. Je velmi odolná proti plísním, takže můžete počítat s produkcí mohutných a bohatých palic. Jack 47 je rostlina, hodící se pro všechny typy pěstování a to díky své genetické čerstvosti a hybridní odolnosti.

Typ: 25% Indica /75%  Sativa
Doba květu: 8 až 9 týdnů
Výnos indoor: 450 až 600g/m2
Výnos outdoor: 50 až 200g/rostlina
Sklizeň outdoor: konec října
Výška:50 až 120 cm
Obsah THC: více než 15%

jack

Botafumeiros

Botafumeiros je odrůda vyšlechtěná především ze Sativního genetického výběru s vysokým výnosem. Tato rostlina je přizpůsobena indoor i outdoor pěstování. Doba květu této odrůdy je dlouhá (kolem 10 týdnů), to se ovšem kompenzuje jejím rychlým růstem a vysokým výnosem. Vzhled a struktura této rostliny je typický pro rostliny s převažující Sativou, dlouhé lodyhy a dlouhé výhonky, velká zdatnost a urychlený růst. Vůně této odrůdy je kořeněná, připomínající kadidlo. Účinky jsou veselé, stimulační a tříbí smysly. Je vhodná pro pěstování i ve vlhkém podnebí, díky své odolnosti vůči napadení plísněmi.

Typ: 25% Indica / 75% Sativa
Výnos indoor: 400 až 600 g/m2
Výnos outdoor: 400 až 800 g/rostlina
Sklizeň outdoor: půlka až konec října

bota

zasadto baner