T. H. Seeds

logo

HISTORIE

T. H. Seeds je holandská semenná banka. Založena byla v roce 1993, a tak se řadí mezi starší holandské seedbanky. Tato semenná banka vznikla zároveň s konopným infocentrem a obchodem s konopným zbožím pod CIA (Cannabis In Amsterdam).

V roce 1993 byly v Amsterdamu pouze 3 semenné banky: Sensi Seeds, Dutch Passion a Positronics (Positronics již neexistují, ale jejich Skunk se stal legendou a v podobě klonů se vyskytuje dodnes). T. H. Seeds začali prodejem jejich semen společně se svými vlastními odrůdami. Těmi byly v té době Bubblegum, SAGE a několik kříženců Skunku.

SOUČASNOST

T. H. Seeds založili svůj byznys hlavně na dovozu severoamerických odrůd (především ze slunné Kalifornie), které upravili pro indoor nebo pro evropské venkovní podmínky. T.H.Seeds pracovali tvrdě a dlouho, aby uvedli na trh nové stabilní odrůdy.

Mezi jejich nejproslulejší odrůdy patří zejména odrůda SAGE (Sativa Afghani Genetic Equilibrium) neboli česky šalvěj. Tato odrůda je velmi oblíbená mezi pěstiteli po celém světě a to zejména díky svojí síle, krásným paličkám a hlavně díky neobyčejně kořeněnému aroma. Obsah THC u této odrůdy je více než 20%. Tato odrůda vyhrála dohromady 8 medailových pozic v různých ročnících Cannabis Cupu, což nám napovídá, že je opravdu dobrým ukazatelem kvality.

T. H. Seeds mají vynikající pověst mezi zkušenými pěstiteli. Jsou spokojeni s důsledností a kvalitou genetiky. Pozitivní zpětné vazby od samotných pěstitelů jsou pevným základem, na kterém byla T. H. Seeds postavena.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

SAGE

SAGE neboli Sativa Afghani Genetic Equilibrium, je křížencem Haze a mohutné Indicy. Jedná se o odrůdu s obsahem THC vyšším než 20%. Díky svému vysokému obsahu THC a nízkému CBD je účinek jasný a dlouhotrvající. Je jednoznačně nejoblíbenější mezi letitými zákazníky T. H. Seeds. Má zvláštní kořeněnou chuť. SAGE roste většinou s jednou hlavní palicí, takže se snadno pěstuje ve větším množství. Kříženci SAGE jsou: Kushage (OG Kush x SAGE), Wreckage (Trainwreck x SAGE) a SAGE ‘n Sour (SAGE x Sour Diesel).
Stala se vítězem mnoha ocenění a tak se dá říci, že se jedná o velmi kvalitní odrůdu.

Typ: převážně Sativa
Doba květu indoor: 70 až 77 dní
Výška: 120 až 140 cm

sage

Bubblegum

Bubblegum byla první odrůda této seedbanky, která vešla do světa semínek v roce 1993. Během posledních deseti let se díky svým oceněním a celosvětovému ohlasu si dokázala najít své místo. Mezi její nejvíce žádoucí vlastnosti patří zejména ovocná chuť. Bubblegum je používána mnoha pěstiteli k výrobě nových hybridů.

Typ: převážně Indica
Doba květu indoor: 55 až 60 dní
Výška: 120 až 160 cm

buble

zasadto baner