TGA Subcool Seeds

logo

HISTORIE

TGA Subcool Seeds je semenná banka, která vznikla v roce 2001. Byla založena malou skupinou specializovaných lékařských pěstitelů.

Později výzkum této seedbakny vedl k vytvoření 24 nových kmenů velmi odlišných od ostatních, které jsou speciálně určeny pro konkrétní podmínky. Odrůdy této seedbanky se používají zejména pro zmírnění utrpení lidí na celém světě. Především na bolesti, nevolnost, třes, nervové bolesti, úzkosti a dokonce i sociálních poruchy.

SOUČASNOST

TGA Subcool Seeds vyrábí léčivé kmeny, které jsou velmi voňavé a mají těžké pryskyřičné vlastnosti a to oceňuje mnoho chovatelů, kteří si potrpí na unikátní vůni a chuť. TGA Subcool Seeds má několik osvědčených hybridů, díky kterým si vybudovali docela dobrou pověst a zákaznickou podporu. Jejich odrůdy se také zúčastnily High Times Top 10 v letech 2006, 2007, 2008 a 2009.

TGA Subcool Seeds má také vlastní kolekci oblečení, v jejich nabídce si vybere každý, jak páni, tak i dámy.

trika

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Agent Orange

Agent Orange je křížencem Local Orange Skunk, Jacks Cleaner a Space Queen. Agent Orange je velmi dobrá odrůda s extrémně pryskyřičnými velkými hustými pupeny. Vůně je úžasná, s náznakem pomeranče, citronu a vůní whisky.

Má dobrý účinek na spaní a relaxaci. TGA Subcool Seeds měla z této odrůdy největší výnos.

Typ:  Sativa 50% / Indica 50%
Genetika: Local Orange Skunk x Jacks Cleaner x Space Queen
Sklizeň: 55 až 65 den

agent

Ace of Spades

Ace of Spades je další kříženec, který kombinuje „lemon“ a „berry“, tato kombinace dává této odrůdě sladkou a kyselou chuť, která je tak oblíbená. Ace of Spades má taky velmi velké množství hustých těžkých květů. Vnější listy jsou zářivé fialové až modré. Jedná se o velmi silný lék.

Typ: Sativa 30 % / Indica 70 %
Genetika: (Black Cherry Soda UNK) x Pluton x Purple Haze x Lambsbread x NL x Jack Herer x Romulan x Cindy99BCGA
Sklizeň: 8 týdnů

ace

zasadto baner