The Cali Connection

logo

HISTORIE

The Cali Connection je skupina amerických pěstitelů, jejímž cílem je dodávat tu nejlepší Kalifornskou genetiky ve formě semen. Tito kalifornští pěstitelé pěstují ty nejlepší semena už roky a těší je, že se mohou podělit s Vámi o to nejlepší z nejlepších.

Jejich cílem je zajistit poskytnutí konopných semen, které platí pro genetiku matky, hybridu nebo řízku. Zakladatel této seedbanky, se nestal pěstitel proto, že jím chtěl být, ale protože zjistil že některé jeho řízky se dostaly do špatných rukou, do rukou těch nejhorších pěstitelů.

SOUČASNOST

Možnosti jsou pro ně nekonečné, když mají to nejlepší z nejlepších. Jejich posláním je produkovat některé z nejlepších odrůd na světě. Příkladem je uznání, které získala jedna z jejich odrůd – Original Buddha Tahoe OG Kush, která byla oceněna 3. místem na Cannabis Cupu v roce 2011. Mezi jejich další odrůdy patří: DeadHead OG, Sour OG, Chem3 OG, Raskal’s OG a Tahoe Og Kush. The Cali Connection nabízí opravdový výběr semen pro skutečné znalce.

Pokud máte rádi Ameriku, Los Angeles a Kalifornii, připomeňte si zlatá 70. léta semeny konopí od The Cali Connection.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Buddha Tahoe Og Kush

Buddha Tahoe Og Kush, tato odrůda vyhrála 3. místo na Cannabis Cupu v roce 2011.

Tato rostlina byla vybrána pro svou plodnou, silnou a ostrou chuť, která je podobná mnoha Kush odrůdám v Americe. Jedná se o dobrého předtavitele nové vlny Kush odrůd. Palice této odrůdy jsou plodné a mají unikátní citrónovou a Kush chuť.

Buddha Tahoe OG Kush je křížencem Louis XIII OG Kush a SFV OG Kush IBL. Je vhodná jak pro indoor, tak i oudoor pěstování. Pozor si dejte na plísně v pozdější části sezóny kvůli obsahu pryskyřice.

Typ: 60% Sativa / 40% Indica
Doba růstu: 60 až 65 dní
Výnos: 500 až 600 g/m2

BUDDHA

818 Headband aka Sour OG

818 Headband nazývaný také Sour OG, je odrůdou, která vyhrála 1. místo v kategorii hybridů na High Times Cannabis Cupu v Michiganu v roce 2011.

Tento hybrid vznikl řezem z originálu Sour Diesel, který je znám pod názvem AJ aka Asshole Joe aka Weasel. Z prvního řezu AJ aka Asshole Joe aka Weasel vyšla slavná kolekce Sour Diesel. Jde o předchůdce ECSD.

Od tohoto křížence se dají očekávat vynikající výsledky. Jistě se stane vaším favoritem a to již během krátké doby.

Genetika: Original Sour Diesel x SFV OGK IBL
Typ: 60% Sativa / 40% Indica
Doba růstu: 8 týdnů
Výnos: 800 + g/m2

818

zasadto baner