The Green House Seed

logo

HISTORIE

The Green House Seed je holandská semenná banka. Jedná se bezpochyby o nejúspěšnější semennou banku na světě.

Zakladatelem je Arjan, přezdívaný také jako Marihuanový král. Celý svůj život zasvětil genetice a perfekcionismu v oblasti konopného světa. Podle něj různé odrůdy vyžadují rozdílné zacházení a odlišné prostředí.

The Green House Seed je jednou z prvních semenných bank, která se začala zabývat pěstováním marihuany za účelem prodeje semen. V roce 1986 začali s budováním svého prvního rodokmenu na pěstování semen určených k prodeji. Hlavním cílem bylo vytvořit co možná nejširších okruh nejrůznějších odrůd. The Green House Seed se rozhodla uvést na trh přesně to, co v tomto odvětví chybělo a to především rozmanitost a možnost většího výběru. Na světě existuje tolik chutí a vůní tak proč se omezovat pouze na pár z nich. To byla myšlenka, která se přeměnila během dvou desetiletí ve skutečnosti. A dnes jde o nejslibnější firmu v oboru s nejkvalitnějšími semeny vůbec. Holandská kvalita se bezpochyby rozpozná na první pohled.

SOUČASNOST

The Green House Seed získala 32 ocenění v prestižní soutěži High Time Cannabis Cupu a dalších 17 ocenění v Highlife, jedná se o lídra v odvětví konopí.

Semena této seedbanky se vyznačují svou vysokou relaxační a léčitelskou hodnotou, vůní ale i chutí. Jde o nezaměnitelný zážitek s náznakem Holandska.

V jejich nabídce jsou slavné a cenami oceněné odrůdy, jako Super Silver Haze, White Widow, Himalayan Gold, Lemon Skunk nebo El Nino. Pod jejich značkou se prodává i mnoho dalších výrobků od hnojiv až po oblečení.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

White Widow

White Widow je bezesporu jednou z nejúspěšnějších prodávaných odrůd konopí na současném trhu. Tato rostlina od svého zrození získala mnoho ocenění, první cenu získala v roce 1995 na High Times Cannabis Cupu. White Widow je původem z Brazílie a jižní Indie.

White Widow je velmi pryskyřičná a ohromně silná rostlina, se schopností pokořit i zkušeného kuřáka.

Její pronikavá sladko kyselá vůně vás zasáhne a chuť je svěží a plná ovoce. Obsah THC je vysoký 20 – 25 %. Má relaxační účinek.

Genetika: Brazilian (samice) x South Indian (samec)
Typ: 90% Indica / 10% Sativa
Doba růstu: 55 až 65 dní
Výnos: 400 až 600 g/m2
Obsah THC: 20 až 25%

WW

White Rhino

White Rhino je vítězem 2. místa v High Times Cannabis Cup v roce 1996 za Bio kategorii a vítězem 2. místa v Champions Cup v Madridu v roce 2005.

White Rhino je silná rostlina, rostoucí velmi rychle. Je to skoro čistá Indica, pocházející ze stejné linie jako populární White Widow.

White Rhino má ráda vysoké teploty přes den a chladnější přes noc. Je přizpůsobivá jakémukoli prostředí a její výnos je velice vysoký. Tato rostlina se dokáže vzpamatovat i z velmi špatných podmínek a růst dál. Tato rostlina se může nechat růst o týden déle, aby dosáhla své krásné bělosti, pro kterou je známá.

Účinky jsou uzemňující a pocítíte je po celém těle. Chuť je sladká a bobulovitá a zanechává silnou doznívající chuť. White Rhino má léčivé účinky, je vhodná pro odbourávání bolesti a napomáhá k lepšímu spánku.

Genetika: Afgan x Brazilian x South Indian
Typ: 90% Indica / 10% Sativa
Doba růstu: 9 týdnů
Výnos indoor: 900g/m2
Výnos outdoor: 1200g/rostlina
Obsah THC: 20,19%
Obsah CBD: 0,11%

WRhino

zasadto baner