The Sativa Seedbank

logoHISTORIE

Sativa Seedbank je nová Seedbanka, která vznikla ve spolupráci s Nirvana ©. Šlehtitelé z Nirvany © vyvinuli nové kmeny vedle již existujících a začali je výhradně prodávat prostřednictvím Sativa Seedbank. Banka se specializuje, jak jste jistě uhodli, na Sativa konopná semínka, jelikož klony sativy se používají pro lékařské účely, jelikož ulevují od bolesti.

SOUČASNOST

Šlechtitelé z Nirvány zužitkovali u nové seedbanky 20 let experimentování, šlechtění a zkušenosti se stabilizací konopných semen .To je důvod, proč je kvalita semen od Sativa Seeds, na tak vysoké úrovni. Banka neprodává své produkty přímo zákazníkům a nemá dokonce ani své wbové stránky, toto zdůvodňují tím, že se plně soustředí na zvyšování kvality svých semínek a nechtějí strácet čas s marketingem. Semínka této seedbanky můžete zakoupit u některých specializovaných prodejců u nás je to napš. www.zasadto.cz.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Raspberry

Neuvěřitelně silná kambodžská krajová genetika dává vzniknout velmi silnému kmenu Raspberry. Tento hybrid F1 produkuje skoro červené palice s vůní exotického koření a ovoce. Kmen je vhodný na medicínské použití. Raspberry roste vysoký a hubený a tak je možné sadit mnoho rostlin na malém prostoru. Nejlépe se strainu daří v interiéru, který Vám ozdobí modrou barvu v tmavých, pokud máte doma chladnji.

Indica / Sativa: převážně Sativa
Průměrný výnos: 400 – 500 g indoor
Doba květu: 9 – 11 týdnů

raspberry

Sterling Haze

Tímto strainem byl překročen věhlas Haze i Northern Light, představujeme Sterling Haze. Tento klasický F1 hybrid bude ještě v budoucnu dosáhovat velkého věhlasu. Po Northern Light produkuje velké pupeny tvořící se na vysokých stoncích. Listy jsou jasně zelené. Stejně jako u jiných Haze hybridú, vyžaduje tento kmen určitou pozornost a trpělivost.

THC: 15-24%
Doba květu: max 11 týdnů
Výnos indoor: 450 – 550g

sterlinghaze

zasadto baner