Ultra Genetics

logo

HISTORIE

Ultra Genetics je britská semenná banka s obrovskou vášní a cílem vyrábět vysoce kvalitní semena pro mezinárodní medicínské účely.

Semena vyrábí z genetiky, kterou nashromáždily v průběhu let od blízkých přátel v průmyslu. Jejich cílem je napomoct tomu, aby léčivé účinky marihuany měly světlou budoucnost.

Všechny jejich semena jsou baleny ve vlastních vzduchotěsných obalech, aby byly v suchu a svěží po příjezdu.

SOUČASNOST

Jednou z hlavních priorit Ultra Genetics je také shromažďování a poté zachování co nejvíce krajové odrůdy konopí, jak jen mohou, aby byly k dispozici po boku jejich vlastních léčivých odrůd konopí. Uznávají, že bez této původní krajové odrůdy konopí by nebylo pěstování jejich konopí, takové jaké dnes známe.

Snaží se produkovat více semen konopí, nyní je k dispozici například Mendo Grape Kush nebo Sour Grape Kush.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Mendo Grape Kush

Mendo Grape Kush je velmi produktivní kříženec. Některé fenotypy vyrábějí růžové až červené palice na konci květu, což vede k jedné z nejkrásnějších rostlin, kterou si lze představit. Některé rostliny produkují neuvěřitelné množství trichomů.

Poskytuje mysli čistý a jasný pocit, zatímco její léčivý účinek je, že vaše tělo zažije pocit klidu a uvolnění.

Genetika: Mendo Purps x OG Kush x Grapefruit
Typ: 70% Indica / 30% Sativa
Doba růstu: 60 až 70 dní
Výnos: velmi vysoký

Mendo Grape Kush

Sour Grape Kush

Tento kříženec je vytvořen ze dvou oblíbených kmenů. Sour Kush, která byla vybrána pro svou fantastickou sladkokyselou chuť a silný dlouhotrvající vysoký účinek, zatímco Grapefruit přidal svou sladkou ovocnou chuť a přispěl k velkému výnosu.

Oba rodiče jsou individuálně chváleni pro své léčivé vlastnosti, známé z minulosti. Kombinace těchto dvou bude jistě stejně chválena, ne-li víc. Rostliny jsou velké a husté a pravděpodobně potřebují podporu ke konci květu zvednout těžké husté pupeny.

Díky povznášejícímu Sativa účinku a doprovodu příjemné Indicy má ulevující účinky od bolesti. Chuť je sladkokyselá.

Genetika: Sour Kush (Headband) x Grapefruit
Typ: 70% Indica / 30% Sativa
Doba růstu: 60 až 70 dní
Výnos: lepší než průměr

Sour Grape Kush

zasadto baner