VIP Seeds

logoHISTORIE

Seedbanka VIP Seeds vznikla v reakci na přání zákazníků, kteří nedbají na optiku výhodných cen a raději dávají přednost vysoce kvalitním konopným semínkům. VIP v názvu banky znamená „Very Important Plant“ v překladu, velmi důležitá rostlina, což konopí, jak podle šlechtitelů v seedbance, tak podle stále většího počtu přívrženců a zastánců konopné kultury je. Konopí se využívá a hlavně využívalo tisíce let nazpět a není důvod tuto blahodárnou rostlinu, kterou lze využít naprosto celou, kriminalizovat.

SOUČASNOST

V bance propojili to nejlepší z genetiky evropských konopných odrůd se zkušenostmi z celého světa. Díky pečlivé selekci dosáhli perfektních výsledků u všech semen. U všech odrůd pečlivě kontrolují klíčení a výnos, dříve než semínka vypustí na trh, proto se nemůže stát, že by se k Vám dostala nekvalitní semínka. Kupte si konopná semínka od banky VIP Seeds – získáte garanci kvality a vynikající úrody.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Tank

Tank je výsledkem dlouhého hledání perfektní Sativami, která by se dala zkřížit s velmi kvalitní matkou White Widow. Nakonec se to povedlo a výsledek ohroml každého, kdo měl možnost Tank vyzkoušet. Pěstovat Tank outdoor není žádný problém a skvělé produkci budete s největší pravděpodobností s výsledkem spokojeni. Pro indoor pěstování je vhodné dát více světla než obvykle abyste získali více produkce.

Genetika: Sativa
Genotyp: White Widow X Sativa
Výnos indoor: 750 g/m2
Výnos outdoor: 500-2000 g/rostlina
THC: Vysoký
Skliz indoor: 55 až 75 den
Sklizeň outdoor: konec září až říjen

tank

Torpedo

Strain Torpedo vznikl křížením nizozemských odrůd Bubble Gum a je bezesporu nejsladším hybridem v nabídce VIP Seeds. Kmen se yznačuje silným výnosem a skvostnou kvalitou, a to hlavně díky vysokému obsahu THC i CBD, má tedy také dobré léčebné využití. Další výhodou je jednoduchost pěstování. Doba květu je kátká, bez problémů dozrává již koncem září, před příchodem podzimních plískavic.

Genetika: indica / sativa
Genotyp: Bubble Gum x Bubble Gum
Výnos indoor: 550 g/m2
Výnos outdoor: 450–800 g/rostlina
Obsah THC: vysoký
Sklizeň indoor: 55–65 dní
Sklizeň outdoor: konec září

torpedo

zasadto baner