Vision Seeds

logoHISTORIE

Vision Seeds prodávají osiva kvalitního konopí po celém světě již od roku 1995, patří tedy k seedbankám s bohatou historijí, která již pevně etablovaná na dnešním trhu. V průběhu těchto let získali bohaté zkušenosti a nasbírali cenné informace týkající se genetiky, pěstování, vlastností, účinků, výnosů a dalších vlastností a informací o konopí. Můžeme tedy s klidem říci, že seedbanka Vision Seeds reprezentuje ucelené informace „zabalené“ do svých jedinečných semínek.

SOUČASNOST

Vision Seeds mají vysoce kvalitní genetiku a všechny kmeny, které nabízejí mají prověřenou historií, nejvyšší skóre a nejlepší výsledky. Banka má jen kmeny konopí, které obstály ve zkoušce času. Vision Seeds je rychle se rozvíjející firma schopna dodat kvalitu, jakož i množství. Semínka jsou balené ve vysoce kvalitních zásobnících a s péčí pro optimalizaci vzhledu produktu.

LEGENDÁRNÍ ODRŮDY

Chocoloco

Chocoloco roste super rozvětvená a super silná, je to prakticky plná Sativa, která může být pěstována jak indoor tak na zahradě. „ChocoLoco“ prostě bude boom v interiéru i exteriéru. Kmen má vysoký obsah THC i CBD v dokonalé rovnováze, proto se kmen velmi dobře hodí pro lékařské účely. Je velmi účinný v boji proti úzkosti a stresu a při léčení deficitu pozornosti s hyperaktivitou (ADHD), hyperaktivita, impulzivita a nepozornost.

Lékařská hodnota: Vysoká
Léčebné využití: Pomáhá při úzkosti, migréně, ADD / ADHD a PMS.
Genotyp: Thai x Sativa Haze Chocolope
Typ: 90% Sativa – 10% Indica
Doba růst: ± 80 dní (± 11 týdnů)
Doba květu(indoor): ± 63 dní (± 9 týdnů)
Outdoor (sklizeň): konec října
THC: Vysoký (19%)
CBD: vysoký
Výnos: 450 – 900 g/m2

chocoloco

AK-49 Auto

AK-49 Auto od Vision Seeds je samokvetoucí varianta jednoho z nejmocnějších kmenů vůbec. Tento kříženc mezi AK-49 a Lowryder dává silný stabilní samokvetoucí kmen, ve kterém jsou všechny požadované vlastnosti AK-49 zachovány. AK-49 Auto je pryskyřičná rostlina marihuany s kompaktními palicemi plnými lesklými trichomy. Má kořeněnou vůni. AK-49 Auto je vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování. Pro dosažení nejlepších výsledků strain potřebuje prostor, ve kterém se kořeny mohou rozvíjet svobodně, doporučujeme používat nádoby o velikosti nejméně 10 litrů. Při růstu rostlina silně zapáchá. POZOR jde o jeden z nejsilnějších kmenů na současném trhu.

Genetika: Většinou Sativa, Indica a Ruderalis
Genotyp: Vision Seeds AK-49 x Lowryder
THC: +/- 20%
Průměrný výnos: 30 – 50 g/rostlina
Doba květu: 56 dnů

ak49

zasadto baner